16.05.2017 498

Північноєвропейський регіональний з’їзд студентів-лісників

Подію завершено

Northern European Regional Meeting, NERM-2017

16 травня в Уманському національному університеті садівництва відбудеться Північноєвропейський регіональний з’їзд студентів-лісників та Міжнародна науково-практична конференція «Північноєвропейський регіональний з’їзд студентів-лісників: багатофункціональне використання лісу» (Northern European Regional Meeting, NERM-2017).

Протягом NERM 2017 студенти з усього світу відкриють для себе різні регіони України, забезпечуючи можливість студентам та компаніям обмінюватися і поширювати досвід, знання та інтереси, пов'язані із питаннями лісового господарства та охорони навколишнього середовища.

Такі зібрання є надзвичайно важливими  для обговорення регіональних тем та тенденцій, а також для сприяння єдності та ефективності роботи Міжнародної асоціації студентів-лісівників (IFSA) в регіонах.

Захід проводиться о 08:30 в 170 аудиторії корпус №4 Уманського національного університету садівництва.

Найближчі події