31.05.2018 494

Оголошення про захист Діденка І.А.

Подію завершено

31 травня о 12:00 в конференц залі відбудеться засідання спеціалізованої вченої ради К74844.04 із захисту десиртаційної роботи з спеціальності:06.01.06 – овочівництво.

Діденко Ігор Анатолійович

«Оптимізація технології вирощування селери черешкової у Правобережному Лісостепу України»

Науковий керівник – доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри овочівництва УНУС Улянич Олена Іванівна.

Офіційний опонент - доктор сільськогосподарських наук, доцент Вдовенко Сергій Анатолійович, Вінницький національний аграрний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри садово-паркового господарства, садівництва та виноградарства;

Офіційний опонент - кандидат сільськогосподарських наук, доцент Дидів Ольга Йосипівна, Львівський національний аграрний університет Міністерства освіти і науки України, в. о. завідувача кафедри садівництва та овочівництва.

Найближчі події