22.04.2014 1054

Міжвузівський науково-практичний семінар «ГеоЕко»

Подію завершено

Кафедра екології та безпеки життєдіяльності Уманського національного університету садівництва.
Кафедра загального землезнавства та геології Уманського державного педагогічного університету ім. П.Г. Тичини

Кафедра екології та БЖД Уманського НУС запрошує всіх бажаючих на черговий міжвузівський науково-практичний семінар «ГеоЕко».

Програма науково-практичного семінару «ГеоЕко», присвяченого 170-річчю від дня створення Уманського національного університету садівництва.

22 квітня 2014 р.

1). 800-830 −−− Флеш-моб «День Землі», 1 корпус (біля входу).

(доц. Суханова І.П., студенти-екологи).

2). 1315-1330 − Відкриття наочної експозиції «Сучасне природокористування». 1 корпус (коридор біля ауд. 39)

(доц. Цигода В.С., студенти, викладачі УНУС).

3). 1330-1400 − Презентація «День Землі» – свято охорони довкілля» (ауд. 48) (зав. кафедри екології та БЖД УНУС, проф. Сонько С.П., студенти-екологи).

4). 1400-1500 − Театралізована вистава «Охорона довкілля – наша свята справа».

(ст. викл. Василенко О.В., студенти-екологи).

23 квітня 2014 р.

1). 1330-1500 − Навчально-практична екскурсія: Екскурсія на агробіостанцію УДПУ та відвідування експозиції кімнатних культурних рослин.

(к.с.-г.н., доц. Гурський І.М., док. геол.наук, проф. Половка С.Г., канд. біол. наук, доцент каф. біології та методики її навчання УДПУ Чорна Г.А., студенти УНУС, студенти УДПУ).

2). 1500-1600 − Науково-пізнавальна екскурсія: «Культурні фітоценози дендропарку «Софіївка»». (мол. наук. співр. відділу репродуктивної біології рослин та впровадження дендропарку «Софіївка» Дениско І.Л., студенти УНУС, студенти УДПУ).

3). 1600-1630 − «Вермикультура – сучасна технологія екологізації рослинництва». (канд. біол. наук, доцент кафедри екології та БЖД УНУС Суханова І.П., студенти УНУС, студенти УДПУ).

Найближчі події

Error