19.04.2015 1045

Конкурс презентацій «Туристичні перлини України»

Подію завершено

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва оголошує конкурс презентацій дивовижних та мальовничих місць, пам’яток історії, культури «Туристичні перлини України».

Завданнями конкурсу є заохочення інтересу студентської молоді до вивчення історії свого краю, культурних особливостей та популяризації туристичних місць.

До участі у конкурсі запрошуються студенти будь-якої спеціальності. Кількість робіт від одного учасника не обмежується.

Для участі у конкурсі необхідно до 15 травня 2015 р. надіслати на електронну адресу n.parubok@mail.ru заявку учасника (форма додається) і роботу.

Технічні вимоги до оформлення робіт: презентації в форматі PowerPoint (не більше 20 слайдів, якщо до презентації є звуковий супровід, необхідно відправити відповідний аудіо-файл). Розмір файла: не більше 10 Мб.

Подаючи роботу для участі в конкурсі, учасник автоматично підтверджує, що вона є оригінальною, такою, що створена учасником конкурсу.

Роботи на конкурс приймаються до 15 травня 2015 року включно.

Основні критерії оцінки конкурсних робіт:

– концептуальність – наявність у роботі єдиної, цілісної концепції, оригінальної ідеї;

–  реалізація – рівень технічного та художнього виконання;

– відповідність тематиці конкурсу.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться 20 травня 2015 р. За умовами конкурсу журі визначить переможців, а також призначить спеціальні відзнаки за кращі роботи. Переможці конкурсу нагороджуються пам’ятними дипломами та подарунками. Всі учасники конкурсу отримають сертифікат учасника.

З будь-яких питань, що стосуються конкурсу, Ви можете звернутись за адресою: м. Умань, вул. Інститутська, 1, навчальний корпус №4, ауд. 249 або за телефоном 050 269 85 95 (Нагернюк Діана Валентинівна).

Будемо вдячні, якщо ви розповсюдите цю інформацію серед друзів, колег, а також усіх, кого це може зацікавити.

Положення про конкурс

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Найближчі події