16.10.2014 1018

IV Мiжвузiвська науково-практична конференцiя «ЕКОЛОГIЯ – ШЛЯХИ ГАРМОНIЗАЦIЇ ВIДНОСИН ПРИРОДИ ТА СУСПIЛЬСТВА»

Подію завершено

Кафедра екології та безпеки життєдіяльності Уманського національного університету садівництва запрошує взяти участь у IV Мiжвузiвськiй науково-практичнiй конференцiї «ЕКОЛОГIЯ – ШЛЯХИ ГАРМОНIЗАЦIЇ ВIДНОСИН ПРИРОДИ ТА СУСПIЛЬСТВА»  (присвяченiй 170-й рiчницi заснування унiверситету)яка вiдбудеться 16 –17 жовтня 2014 р.

Напрямки роботи конференції:

• Сучасна екологія (прикладні та теоретичні аспекти).
  • Філософські та методологічні проблеми екології.
  • Збалансоване природокористування.
  • Екологічний та зелений  туризм.
  • Заповідна справа, ландшафтний дизайн, садово-паркове мистецтво.

Бажаючих взяти участь у роботі конференції просимо до 1 жовтня 2014 року надіслати заявку, текст тез, скан-копію квитанції про сплату коштів на електронну адресу sp.sonko@gmail.com

Вартість 1 ст.  публікації – 30 грн., оргвнесок – 200 грн. Кошти перераховувати простим поштовим переказом на адресу:

Пушкарьова Т.М.Уманський національний університет садівництва, каф. екології та БЖД, вул. Інститутська 1,  м. Умань, Черкаська обл., 20305.

Найближчі події