16.04.2014 1387

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Лісове і садово-паркове господарство»

Подію завершено

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАДИ

До участі в Олімпіаді запрошуються переможці першого (вузівського) етапу олімпіади з напряму підготовки «Лісове і садово-паркове господарство» – три студенти від навчального закладу (та поза конкурсом – бажаючі). Наявність студентського квитка та паспорта – обов 'язкові.

Олімпіада буде проходити у два тури:

I     тур – практичний.

II  тур – теоретичний – у вигляді тестових завдань з «Дендрології», «Лісознавства», «Лісової таксації», «Лісовідновлення та лісовпорядкування» та «Лісової зоології».

Робоча мова олімпіади: українська.

Важливо! Для формування конкурсних завдань теоретичного туру Олімпіади просимо надати варіанти тестових завдань з «Дендрології», «Лісознавства», «Лісової таксації», «Лісовідновлення та лісовпорядкування» та «Лісової зоології» з розрахунку 20 завдань на кожну дисципліну. Зазначені завдання просимо надіслати на адресу оргкомітету до 10 березня 2014 р.

За результатами двох турів буде визначено загальний рейтинг кожного учасника, а за його підсумками – переможець і призери олімпіади.

Для участі в олімпіаді необхідно до 10 березня 2014 р. на адресу оргкомітету олімпіади надіслати «Заявку...» - одну від навчального закладу та «Анкету учасника...» - окремо на кожного заявленого учасника (форми додаються).

Учасники олімпіади та керівник делегації за бажанням можуть проживати у студентському гуртожитку №4 – вул. Інтернаціональна, 2, тел.: (04744) 3-61-17.

Про квитки на зворотній проїзд просимо потурбуватися заздалегідь.

Адреса оргкомітету:

20305, Україна, Черкаська область, м. Умань, вул. Давиденка, 3, Уманський національний  університет садівництва, деканат факультету лісового і садово-паркового господарства.

Довідки за телефонами:

(04744) 3-45-39, (097)-722-16-44 – Осіпов Михайло Юрійович – асистент кафедри садово-паркового господарства;

Інформація щодо Олімпіади розміщена на сайті Уманського національного університету садівництва http://www.udau.edu.ua.

З повагою, оргкомітет Олімпіади

Найближчі події