22.02.2017 714

Демонстрація документального фільму „Переломний момент: Війна за демократію в Україні“

Подію завершено

З 18 до 22 лютого по всій Україні проводяться заходи, присвячені вшануванню пам’яті борців за свободу, які трагічно загинули під час Революції Гідності.

У зв’язку із цим Міністерство освіти і науки України доводить до вашого відома, що з 21 лютого по 2 березня у вільному доступі онлайн буде розміщено документальний фільм “Переломний момент: Війна за демократію в Україні”, який можна використовувати для ознайомлення учнів старших класів із подіями сучасної історії України.

Переглянути фільм можна за посиланням:

https:/vimeo.com/204886480

Пароль: 20022014

“Переломний момент: Війна за демократію в Україні” - документальний фільм, що розкриває історію не лише подій Революції Гідності, а й окупації Кримського півострову російськими військами, проведення антитерористичної операції, а також роз’яснює деякі аспекти інформаційної війни, що ведеться російськими ЗМІ, починаючи із зими 2013 року.

Власники авторських прав дали свою згоду на тимчасове розміщення онлайн цього документального фільму, а також на його перегляд у школах та вищих навчальних закладах України.

Найближчі події