14.05.2015 1115

Аспекти стабільного розвитку економіки в умовах ринкових відносин

Подію завершено

Запрошуємо взяти участь у роботі наукової конференції „Аспекти стабільного розвитку економіки в умовах ринкових відносин”, яка відбудеться 14-15 травня 2015 року в Уманському національному університеті садівництва.

У роботі конференції братимуть участь провідні вчені вітчизняних та зарубіжних навчальних закладів.

Мета конференції:

Дослідження соціально-економічних аспектів стабільного розвитку економіки в умовах ринкових відносин.

На конференції передбачається робота секцій за такими напрямами:

1. Теоретичні та практичні аспекти розвитку фінансової системи.
  2. Роль та місце маркетингу і менеджменту в ефективному функціонуванні суб’єктів підприємницької діяльності.
  3. Стан та проблеми соціально-економічного розвитку економіки.
  4. Розвиток фінансово-облікової діяльності підприємств в умовах ринкових відносин.

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, магістранти.

Адреса Оргкомітету:

20305, Черкаська обл., м.Умань, вул.Інститутська,1, Уманський національний університет садівництва, факультет економіки і підприємництва.

Довідки про участь у конференції, друку тез та статей у монографію – Мальований Михайло Іванович (тел. +380503837814) або e-mail: finansi_kredit@mail.ru.

Завантажити інформацію про конференцію

Найближчі події