Профспілкові групи підрозділів Уманського НУС

27.03.2015

У профспілковій організації Уманського НУС на підставі статуту профспілки та за рішенням профспілкового комітету утворені профспілкові групи (профгрупи). Для проведення поточної профспілкової роботи в структурних підрозділах на загальних зборах профгрупи відкритим голосуванням обирається профспілковий груповий організатор.  У разі необхідності з урахуванням рекомендацій профкому на допомогу профгрупоргу обирається заступник (помічник).

Збори профспілкової групи скликаються в міру необхідності. але не менше, ніж 1 раз у два квартали. На їх розгляд виносяться важливі питання щодо праці, побуту, навчання, профспілкового життя, інформація про рішення і роботу профспілкових органів, критичні зауваження і пропозиції. Якщо пропозиції внесені членами колективу не можуть бути вирішені в профгрупі, профгрупорг звертається до профкому для вжиття необхідних заходів з їх реалізації.

Профгрупи студентів об'єднані в  профбюро, до яких входять профгрупорги. Голови профбюро факультетів обираються на загальних зборах (конференції) трудового колективу і входять до профкому вузу.

Підрозділ

ПІП Профгрупорга

Номер телефону

Факультет агрономії

1

Агрохімії та ґрунтознавства

Макарчук Марина Олександрівна

3-43-84, 0979642383

2

Генетики, селекції рослин та біотехнології

Чеканова Ольга Юріївна

0675001058

3

Загального землеробства

Петришина Тетяна Леонідівна

Тел. каф. 3-22-13

5

Рослинництва

Ткачук Раїса Василівна

3-20-76,

0984594636

6

Хімії

Ляховська Неля Олександрівна

3-23-95, 0633969309

Факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин

1

Біології

Розборська Лариса Василівна

3-20-63, 0962204694

2

Захисту і карантину рослин

Слонь Анна Сергіївна

0979321045

3

Овочівництва

Сидорчук Лідія Михайлівна

3-40-82, 0622796539

4

Екології та БЖД

Безділь Роман Васильович

3-44-01, 0990777320

5

Плодівництва і виноградарства

Заїка Людмила Анатоліївна

0678806288

Факультет лісового і садово-паркового господарства

1

Садово-паркового господарства

Семерніна Ніна Володимирівна

Тел. каф. 3-23-26, 0978344354

2

Лісового господарства

Поліщук Валентина Миколаївна

3-43-79, 0666927805

3

Фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін

Бурба Володимир Іванович

Тел. каф. 3-23-18

Інженерно-технологічний факультет

1

Процесів машин та обладнання АПВ

Демченко Лідія Федорівна

3-98-93,

0979376653

2

Прикладної інженерії і охорони праці

Оляднічук Ольга Іванівна

3-87-81,

0973827260

3

Технології зберігання та переробки зерна

Мазур Людмила Володимирівна

3-43-82, 0960685192

4

Технології зберігання та переробки плодів та овочів

Білас Тетяна Станіславівна

0639327966, 0983127297,

Тел. каф. 3-31-99

5

Математики і фізики

Довбуш Ганна Павлівна

0681329784

Факультет економіки і підприємництва

1

Економіки

Жарун Олена Володимирівна

3-87-89

2

Економічної теорії

Фицик Лариса Анатоліївна

0951732264

3

Економічної кібернетики та інформаційних систем

Поліщук Людмила Олександрівна

3-23-32, 0977220726

4

Обліку і аудиту

Славгородська Альона Андріївна

0666527625

5

Фінансів та кредиту

Бондаренко Наталія Вікторівна

0963889210, Тел. каф. 3-53-64

6

Маркетингу

Харенко Андрій Олександрович

3-18-24, 0679111240

Факультет менеджменту

1

Української та іноземних мов

Чучмій Ірина Іванівна

3-20-50,  0504418267

2

Менеджменту ЗЕД

Ліщук Ольга Леонідівна

3-22-35, 0971930628

3

Менеджменту організації

Саковська Олена Миколаївна

3-33-04,

0677808575

4

Соціально-гуманітарних і правових дисциплін

Редько Лариса Миколаївна

3-22-26,

0939072262

5

Туризму та готельно-ресторанної справи

Парубок Наталя Василівна

096843717

Інші підрозділи університету

1

Адмінперсоналу (кадри, канцелярія, архів, деканати, науковий відділ, аспірантура)

Кліщук Тетяна Юріївна

4-69-87,

0962996496

2

Редакційно-видавничий відділ

Кравченко Віталій Станіславович

067-470-79-96

3

Центру комп’ютерного та технічного забезпечення

Кислиця Михайло Анатолійович

3-32-23,

0953923415

4

Бібліотека

Маєвська Тетяна Антонівна

3-56-13,

0984567941

5

Центру культури і виховання

Брасловська Наталія Олександрівна

0977223717

6

Навчального відділу та відділу довузівської підготовки

Данілейченко Лідія Вікторівна

3-32-92, 0967029389

7

Навчально-наукового виробничого відділу

Бодаш Володимир Миколайович

0674156162

8

Бухгалтерії

Сліпченко Галина Миколаївна

4-69-73, 0663492202

9

Лабораторії біотехнології

Малюта Тетяна Володимирівна

0976894456

10

Господарська частина, СЕС

Піскун Наталя Луківна

0963508885

11

Їдальня студентського містечка

Кучеренко Вікторія Іванівна

09641837692

12

Навчального корупусу№1

Накарякова Ольга Сергіївна

3-21-40, 0979251752

13

Гуртожиток №1

Бондаренко К.В.

0977057989

14

Гуртожиток №5

Вихристюк Тетяна Іванівна

3-30-79, 0983499874

15

Гуртожиток №2, №6

Шевчук Наталя Петрівна

3-45-70, 0637175332

16

Гуртожиток №4

Хлопкова Надія Петрівна

3-61-17, 0987094597

17

Служби охорони

Заболотний Віктор Іванович

0631327075

Профгрупорги від студентського активу факультетів

1

Факультет агрономії

Антошко Владислав Анатолійович

0961030741

2

Плодоовочівництва, екології та захисту рослин

Ковальчук Ольга Миколаївна

0979230040

3

Лісового і садово-паркового господарства

Алієв Яків Ілгарович

0632433602

4

Інженерно-технологічний факультет

Раджапова Діана Володимирівна

0966904946

5

Факультет менеджменту

Федчук Тетяна Олексіївна

0986591939

0976613513

6

Факультет економіки і підприємництва

Бузиновська Катерина Андріївна

0687235816

Переглядів - 2758

top