Список сільських та селищних голів Кіровоградської області, які пройшли навчання у Міжрегіональному навчально-практичному центрі розвитку сільських територій на базі Уманського національного університету садівництва у 2012 році

29.12.2012

 

Район

Всього, осіб

Прізвище, ім’я, по батькові голови,

назва сільської (селищної) ради

Строки навчання

Вільшанський

5

Коробань Юрій Васильович

Вівсяниківська сільська рада

27.09.12

Пироженко Сергій Володимирович

Котовська сільська рада

Рибачок Павло Григорович

Сухоташлицька сільська рада

Красний Павло Вікторович

Коритньо-Забузька сільська рада

Барда Сергій Анатолійович

Бузникуватська сільська рада

Бобринецький

15

Шевченко Сергій Анатолійович

Бобринецька районна рада

27.09.12

Шворінь В’ячеслав Вікторович

Тарасівська сільська рада

Курач Валентин Петрович

Василівська сільська рада

Дацун Галина Михайлівна

Федіївська сільська рада

Польнікова Валентина Олександрівна Витязівська сільська рада

Ільчишина Галина Петрівна

Костомарівська сільська рада

Рябокінь Ольга Іванівна

Солонцюватська сільська рада

Цидуляк Анатолій Михайлович

Марянівська сільська рада

Руденко Олена Станіславівна

Верхньоінгульська сільська рада

Бабенко Світлана Степанівна

Куйбишевська сільська рада

Секрет Костянтин Леонідович

Собко Людмила Миколаївна

Буховецька сільська рада

Карась Олена Анатоліївна

М.Бабанська сільська рада

Дубчак Світлана Федорівна

Рощахівська сільська рада

Кравченко Іван Панасович

Олексіївська сільська рада

Добровеличківський

20

Алексєєва Валентина Андріївна

Керівник апарату РДА

11.10.12

Гирук Василь Іванович

Братолюбівська сільська рада

Коваленко Микола Миколайович

Гаївська сільська рада

Приподобний Олексій Петрович

Глинянська сільська рада

Романенко Михайло Дмитрович

Гнатівська сільська рада

Гнєдич Микола Петрович

Дружелюбівська сільська рада

Заєць Анатолій Вєніамінович

Карбівська сільська рада

Пахалюк Олександр Григорович

Любомирська сільська рада

Олійник Ольга Вікторівна

Марківська сільська рада

Редька Сергій Анатолійович

Миколаївська сільська рада

Волошин Анатолій Володимирович Новолутківська сільська рада

Шевченко Олег Миколайович

Олександрівська сільська рада

Скороход Анатолій Володимирович Олексіївська сільська рада

Виноградов Віктор Миколайович Перчунівська сільська рада

Мар'янов Сергій Іванович

Піщанобрідська сільська рада

Драпак Анатолій Петрович

Тернівська сільська рада

Куліш Петро Васильвич

Тишківська сільська рада

Зданська Надія Миколаївна

Троянська сільська рада

Тарадай Сергій Володимирович

Федорівська сільська рада

Тищенко Тетяна Олександрівна

Юр"ївська сільська рада

Компаніївський

16

Маслюков Олександр Андрійович Компаніївська селищна рада

18.10.12

Харковець Наталія Анатоліївна Виноградівська сільська рада

Ненько Вадим Миколайович

Водянська сільська рада

Горобець Іван Борисович

Гарманівська сільська рада

Потієнко Наталія Петрівна

Голубієвицька сільська рада

Невінчана Тетяна Олександрівна

Губівська сільська рада

Лукашевич Марія Василівна

Коротяцька сільська рада

Портянко Василь Анатолійович

Лозуватська сільська рада

Гончаренко Галина Іванівна

Мар'ївська сільська рада

Соколов Василь Анатолійович

Нечаївська сільська рада

Томило Анатолій Григорович Першотравенська сільська рада

Михайлюта Сергій Миколайович

Петрівська сільська рада

Кальченко Віра Вікторівна

Полтавська сільська рада

Сичов Юрій Володимирович

Софіївська сільська рада

Восьмак Микола Миколайович Червоновершківська сільська рада

Корнієць Катерина Іванівна

Червонослобідська сільська рада

Новгородківський

9

Сириця Олександр Антонович Новгородківська селищна рада

01.11.12

Удовиченко Віктор Миколайович Новгородківська селищна рада

Кулик Любов Федорівна

Верблюзька сільська рада

Лаліменко Наталія Іванівна

Куцівська сільська рада

Братухін Володимир Іванович

Новоандріївська сільська рада

Орел Володимир Георгійович Новомиколаївська сільська рада

Шепеленко Зоя Павлівна

Петрокорбівська сільська рада

Ляхівець Сергій Олександрович

Спасівська сільська рада

Ярижко Олександр Григорович

Тарасівська сільська рада

Новоархангельский

5

Бобко Микола Лукич

Небелівська сільська рада

01.11.12

Очеретній Олександр Андрійович

Підвисоцька сільська рада

Трушев Михайло Вікторович

Нерубайська сільська рада

Тригуб Олександр Вікторович

Покотилівська сільська рада

Попко Михайло Васильович

Кам’янецька сільська рада

Новоукраїнський

22

Полулях Микола Володимирович Новоукраїнська міська рада

08.11.12

Колісник Віталій Миколайович

Ганнівська сільська рада

Магда Петро Борисович

Глодоська сільська рада

Несин Олександр Володимирович Григорівська сільська рада

Тютюн Василь Омелянович

Диминська сільська рада

Логвиненко Олександр Йосипович

Захарівська сільська рада

Дорошенко Тамара Борисівна

Іванівська сільська рада

Дащук Микола Євгенович

Комишуватська сільська рада

Лубенець Майя Віталіївна

Кропивницька сільська рада

Недзельська Лариса Анатоліївна

Лісківська сільська рада

Донченко Віктор Миколайович Малопомічнянська сільська рада

Мірошник Віктор Михайлович Малотимошівська сільська рада

Зелінський Олександр Петрович Мар'янопільська сільська рада

Мельніченко Андрій Олександрович Новоєгорівська сільська рада

Биченко Василь Семенович

Новомиколаївська сільська рада

Павленко Микола Михайлович

Помічнянська сільська рада

Присяжнюк Ольга Федорівна

Приютівська сільська рада

Неділько Віктор Сергійович

Рівнянська сільська рада

Кутюк Надія Олександрівна

Семенастівська сільська рада

Онисько Ольга Миколаївна

Сотницько-Балківська сільська рада

Логвіненко Катерина Василівна

Фурманівська сільська рада

Деремук Михайло Васильович

Шишкинська сільська рада

Ульяновський

17

Сілкіна Світлана Михайлівна

Богданівська сільська рада

29.11.12

Хміль Володимир Борисович Великотроянівська сільська рада

Мельничук Олег Борисович

Вільхівська сільська рада

Козловський Пилип Федорович

Грушківська сільська рада

Чересленко Анатолій Миколайович

Данилово-Балківська сільська рада

Бершадський Сергій Борисович

Йосипівська сільська рада

Білоус Віталій Олександрович Кам’янобрідська сільська рада

Івахнюк Павло Петрович Кам’янокриничанська сільська рада

Подуфалий Олександр Анатолійович Лозуватська сільська рада

Московчук Віталій Олександрович Луполівська сільська рада

Нетеплюк Олена Олександрівна

Мечиславська сільська рада

Срібний Володимир В’ячеславович Новоселицька сільська рада

Пишний Геннадій Володимирович Розношенська сільська рада

Харлатюк Олександр Миколайович Сабатинівська сільська рада

Белінський Ігор Броніславович

Синицівська сільська рада

Литвинюк Юрій Миколайович

Синьківська сільська рада

Осієвський Володимир Валерійович Шамраївська сільська рада

Моцар Микола Миколайович

Баландинська сільська рада

Бражник Вікторія Анатоліївна

Вербівська сільська рада

Козоріз Василь Іванович

Лебедівська сільська рада

Макаренко Надія Іванівна

Лубенська сільська рада

Миколаєнко Сергій Ігорович

Лузанівська сільська рада

Луценко Наталія Вндріївна

Михайлівська сільська рада

Дяченко Валентина Порфирівна

Райгородська сільська рада

Назарова Зінаїда Володимирівна

Ревівська сільська рада

Конюшенко Олександр Дмитрович Телепинська сільська рада

Бадрак Григорій Вікторович

Тимошівська сільська рада

Магльований Віталій Миколайович

Юрчиська сільська рада

ВСЬОГО ПО КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

109

Переглядів - 13351

top