Список сільських та селищних голів Черкаської області, які пройшли навчання у Міжрегіональному навчально-практичному центрі розвитку сільських територій на базі Уманського національного університету садівництва у 2012 році

30.12.2012

Район

Всього, осіб

Прізвище, ім’я, по батькові голови,

назва сільської (селищної) ради

Строки навчання

Звенигородський

16

Недоноско Галина Миколаївна

Богачівська сільська рада

11.10.12

Кулик Валерій Леонідович

Будищенська сільська рада

Колосенко Тетяна Олексіївна

Вільховецька сільська рада

Мовчан Володимир Іванович

Водяницька сільська рада

Калюжний Олег Кузьмович

Гудзівська сільська рада

Теліженко Володимир Олександрович Гусаківська сільська рада

Шевченко Наталія Петрівна

Княжицька сільська рада

Мацюк Любов Сергіївна

Кобиляцька сільська рада

Кириченко Степан Степанович

Моринська сільська рада

Стрілець Олена Євгенівна

Неморозька сільська рада

Юхимчук Дмитро Семенович

Озірнянська сільська рада

Бондарчук Віктор Олександрович

Попівська сільська рада

Яловенко Василь Саватійович

Ризинська сільська рада

Костенко Василь Федорович

Чемериська сільська рада

Очеретяна Наталія Миколаївна

Чижівська сільська рада

Падзіна Михайло Петрович

Шевченківська сільська рада

Жашківський

32

Цимбал Наталія Вікторівна

Керуючий справами районної ради

18.10.12

Тернавська Олена Василівна

Жашківська міська рада, секретар

Дуплій Станіслав Петрович

Баштечківська сільська рада

Демиденко Тетяна Володимирівна Безпечнівська сільська рада

Бень Ніна Василівна

Вільшанська сільська рада

Коломієць Ганна Володимирівна

Вороненська сільська рада

Бабійчук Олександр Миколайович

Житницька сільська рада

Дишлева Ольга Миколаївна

Зеленорізька сільська рада

Ліснічук Микола Прокопович

Конельська сільська рада

Годований Віктор Тарасович

Конельсько-Попівська сільська рада

Сліпенко Іван Якович

Конельсько-Хутірська сільська рада

Мельник Наталія Вікторівна

Королівська сільська рада

Павлюк Валентина Василівна

Кривчунська сільська рада

Часовенко Микола Павлович

Леміщиська сільська рада

Барабаш Юрій Володимирович

Литвинівська сільська рада

Саранюк Ніна Петрівна

Марійківська сільська рада

Лісецький Василь Іванович

Нагірнянська сільська рада

Верболоз Ярослав Миколайович Новогребельська сільська рада

Деружко Любов Михайлівна

Олександрівська сільська рада

Хуторянська Жанна Миколаївна

Острожанська сільська рада

Лучка Володимир Петрович

Охматівська сільська рада

Рябоконь Олена Вікторівна

Павлівська сільська рада

Мамочка Валентина Миколаївна

Пугачівська сільська рада

Янчук Галина Василівна

Сабадаська сільська рада

Ломачинський Володимир Миколайович Скибинська сільська рада

Суровський Микола Федорович

Соколівська сільська рада

Вікторук Таїсія Петрівна

Сорокотязька сільська рада

Козюбра Валерій Олександрович

Тетерівська сільська рада

Хоруженко Раїса Анатоліївна

Тинівська сільська рада

Коваленко Олександр Григорович

Хижнянська сільська рада

Гоменюк Людмила Вікторівна

Червонокутська сільська рада

Мартинюк Михайло Петрович

Шуляківська сільська рада

Корсунь-Шевченківський

22

Кривошея Сергій Степанович

Сидорівська сільська рада

18.10.12

Скорик Валентин Михайлович

Комарівська сільська рада

Щербина Володимир Миколайович Шендерівська сільська рада

Пархоменко Анатолій Сергійович

Черепинська сільська рада

Мариненко Микола Михайлович

Моринська сільська рада

Кравченко Микола Васильович

Зарічанська сільська рада

Березовий Микола Ігоревич

Дацьківська сільська рада

Назаренко Олександр Іванович

Бровахівська сільська рада

Шпунтенко Віктор Миколайович

Квітчанська сільська рада

Куліченко Анатолій Васильович

Завадівська сільська рада

Лапінський Микола Леонідович

Кичинецька сільська рада

Рябошапка Галина Іванівна

Селищенська сільська рада

Плохута Ірина Вікторівна

Деренковецька сільська рада

Плашенко Микола Григорович

Кошмаківська сільська рада

Данільченко Олексій Володимирович Стеблівська селищна рада

Прутас Марія Василівна

Нетеребська сільська рада

Луценко Тетяна Іванівна

Кіровська сільська рада

Таран Тетяна Григорівна

Сахнівська сільська рада

Микитенко Володимир Федосійович Виграївська сільська рада

Сідіченко Віталій Віталійович

Пішківська сільська рада

Войтик Спартак Володимирович

Сотницька сільська рада

Шкребтієнко Микола Володимирович Петрушківська сільська рада

Лисянський

17

Павличук Володимир Миколайович

Босівська сільська рада

01.11.12

Дудник Олександр Іванович

Боярська сільська рада

Райченко Юрій Борисович

Будищенська сільська рада

Стадник Валентина Володимирівна

Бужанська сільська рада

Демерза Микола Анатолійович

Виноградська сільська рада

Вишнівецький Петро Олексійович

Вотилівська сільська рада

Білоус Олександр Володимирович Дашуківська сільська рада

Невмиваний Іван Петрович

Дібрівська сільська рада

Лобода Володимир Іванович

Жаб'янська сільська рада

Ганіч Ніна Леонідівна

Журжинецька сільська рада

Жувала Володимир Петрович

Ріпківська сільська рада

Паливода Валентина Василівна Рубаномостівська сільська рада

Карпенко Микола Анатолійович Смільчинецька сільська рада

Папіровий Володимир Олександрович Федюківська сільська рада

Фесенко Василь Володимирович Шестеринська сільська рада

Бабенко Любов Василівна

Яблунівська сільська рада

Калініченко Володимир Іванович

Лисянська селищна рада

Маньківський

18

Власюк Оксана Степанівна

Буцька селищна рада

01.11.12

Скакун Сергій Михайлович

Маньківська селищна рада

Стародубцева Раїса Василівна

Багвянська сільська рада

Писарець Тамара Олександрівна

Березівська сільська рада

Прокопенко Надія Салістонівна

Вікторівська сільська рада

Віштак Ігор Анатолійович

Кищенецька сільська рада

Оларь Тетяна Миколаївна

Кислинська сільська рада

Слюсаренко  Віктор Васильович

Кривецька сільська рада

Капелюшна Наталія Миколаївна

Крачківська сільська рада

Островий Ігор Іванович

Кутівська сільська рада

Вовк Володимир Миколайович

Молодецька сільська рада

Кривда Іван Петрович

Нестерівська сільська рада

Гречаний Борис Павлович

Паланоцька сільська рада

Кобзар Валерій Михайлович

Подібнянська сільська рада

Потаська сільська рада

Клименко Василь Петрович

Рогівська сільська рада

Івасюк Валерій Аксентійович

Русалівська сільська рада

Раш Людмила Станіславівна

Щур Юрій Миколайович

Харківська сільська рада

Монастирищенський

26

Кучеренко Володимир Федорович

Цибулівська селищна рада

01.11.12

Кузьменко Раїса Іванівна

Аврамівська сільська рада

Ганжала Тетяна Степанівна

Бачкуринська сільська рада

Гунько Микола Петрович

Владиславчицька сільська рада

Ялинчук Григорій Андрійович

Дібрівська сільська рада

Сивачук Галина Федорівна

Долинківська сільська рада

Наумець Василь Антонович

Жовтнева Сільська рада

Кузьменко Людмила Степанівна

Зарубинецька сільська рада

Гринчук Світлана Павлівна

Зюбриська сільська рада

Середюк Лідія Миколаївна

Іванівська сільська рада

Безштанько Сергій Арсентійович

Княже-Криницька сільська рада

Рябцун Володимир Васильович

Княжиківська сільська рада

Курій Василь Васильович

Копіюватська сільська рада

Іщук Сергій Іванович

Коритнянська сільська рада

Гаврилюк Анатолій Іванович

Леськівська сільська рада

Журавель Любов Стратонівна

Лукашівська сільська рада

Борейко Григорій Григорович

Петрівська сільська рада

Балабін Микола Миколайович

Половинецька сільська рада

Семененко Василь Федорович

Сарнівська сільська рада

Форостяна Євдокія Романівна

Сатанівська сільська рада

Горбатюк Наталія Василівна

Степівська сільська рада

Подолянюк Василь Васильович

Теолинська сільська рада

Омельченко Іван Дмитрович

Халаїдівська сільська рада

Цюпа Оксана Степанівна

Чапаєвська сільська рада

Курій Тетяна Петрівна

Шабастівська сільська рада

Шпирка Микола Миколайович

Шарнопільська сільська рада

Уманський

46

Філіпенко Петро Андрійович

Аполянська сільська рада

08.11.12

Оратівський Леонід Васильович Вільшанослобідська сільська рада

Молоченко Володимир Сергійович

Громівська сільська рада

Присяжнюк Андрій Адамович Дмитрушківська сільська рада

Горбань Юрій Михайлович

Доброводівська сільська рада

Брижатий Микола Дмитрович

Колодистенська сільська рада

Комісар Григорій Вікторович

Коржівська сільська рада

Поліщук Марія Василівна

Коржовокутська сільська рада

Джуплій Світлана Василівна Коржовослобідська сільська рада

Гончарук Ярослав Олексійович

Косенівська сільська рада

Дудник Павліна Миколаївна

Кочержинська сільська рада

Долгова Галина Олександрівна

Кочубіївська сільська рада

Семенюк Петро Андрійович

Краснопільська сільська рада

Слюсар Валерій Петрович

Оксанинська сільська рада

Григоренко Наталія Романівна

Острівецька сільська рада

Тарасенко Василь Іванович

Піківецька сільська рада

Коритник Володимир Дмитрович

Полянецька сільська рада

Овчіннік Валентина Михайлівна

Пугачівська сільська рада

Бондарук Віктор Адамович

Рижавська сільська рада

Шевчук Тетяна Борисівна

Собківська сільська рада

Музика Оксана Василівна

Старобабанівська сільська рада

Гончаренко Людмила Олександрівна Степківська сільська рада

Кифорук Ігор Дмитрович

Танська сільська рада

Гром Сергій Григорович

Текучанська сільська рада

Ковальчук Галина Василівна

Фурманська сільська рада

Парфенюк Петро Савович

Юрківська сільська рада

Чабан Володимир Станіславович

Посухівська сільська рада

Байда Михайло Анатолійович

Бабанська сільська рада

Діхтяренко Валентин Миколайович Сушківська сільська рада

Кучеренко Петро Федорович

Паланська сільська рада

Новіцький Петро Іванович

Гродзівська сільська рада

Громов Володимир Сергійович

Ладижинська сільська рада

Яремчук Руслан Анатолійович

Родниківська сільська рада

Мельник Зінаїда Миколаївна

Шаринська сільська рада

Олійник Ігор Миколайович

Черповодівська сільська рада

Усатюк Алла Іванівна

Вільшанська сільська рада

Гончарук Микола Васильович

Свинарська сільська рада

Кобизський Юрій Михайлович

Дубівська сільська рада

Роєнко Володимир Григорович

Антонівська сільська рада

Вишнівська Валентина Василівна

Городецька сільська рада

Кривоніс Тетяна Іванівна

Максимівська сільська рада

Задоянов Сергій Петрович

Затишанська сільська рада

Яременко Сергій Васильович

Берестівецька сільська рада

Бень Людмила Валеріївна

Гереженівська сільська рада

Якименко Сергій Іванович

Городницька сільська рада

Литвинюк Людмила Дмитрівна

Рогівська сільська рада

Шполянський

27

Годлевський Олег Петрович

Антонівська сільська рада

22.11.12

Волошин Олег Іванович

Буртівська сільська рада

Дубина Іван Михайлович

Васильківська сільська рада

Діденко Тетяна Миколаївна

Веселокутська сільська рада

Кирченко Наталія Петрівна

Водянська сільська рада

Вайвала Микола Степанович

Журавська сільська рада

Остапчук Микола Іванович

Іскренська сільська рада

Козій-Голобородько Катерина

Іванівна Кавунівська сільська рада

Пташник Валентина Іванівна

Капустинська сільська рада

Діденко Ольга Володимирівна

Кримківська сільська рада

Рудас Олексій Петрович

Лебединська сільська рада

Іщенко Сергій Юрійович

Лип'янська сільська рада

Бойко Станіслав Миколайович

Лозуватська сільська рада

Когут Василь Володимирович

Мар'янівська сільська рада

Олехнович Марія Григорівна

Маслівська сільська рада

Голобородько Тетяна Григорівна

Матусівська сільська рада

Прус Федір Олексійович

Надточаївська сільська рада

Гладишко Микола Васильович

Нечаєвська сільська рада

Зеленько Людмила Миколаївна

Сердегівська сільська рада

Ошовський Сергій Павлович

Сигнаївська сільська рада

Пономаренко Галина Онуфріївна

Скотарівська сільська рада

Пересунько Валентина Іванівна

Соболівська сільська рада

Бакуменко Іван Дмитрович

Станіславчицька сільська рада

Білецький Валерій Петрович

Терешківська сільська рада

Коваль Сергій Валентинович

Товмацька сільська рада

Барбаш Михайло Анатолійович

Топильнянська сільська рада

Еленгаупт Любов Іванівна

Ярославська сільська рада

Тальнівський

27

Чмига Любов Степанівна

Білашківська сільська рада

22.11.12

 

 

Козаченко Павло Олександрович Веселокутська сільська рада

Гудзенко Тетяна Іванівна

Вишнопільська сільська рада

Царенко Петро Павлович

Гордашівська сільська рада

Мельник  Василь Григорович

Глибочківська сільська рада

Сусла Галина Петрівна

Заліська сільська рада

Капець  Остап Іванович

Здобутківська сільська рада

Деркач Валентина Євгеніївна

Зеленьківська сільська рада

Книш Юрій Борисович

Кобринівська сільська рада

Маляр Володимир Іванович

Кобриново-Гребельська сільська рада

Журавель Валентина Григорівна Колодистенська сільська рада

Хижняк Ірина Дмитрівна

Корсунська сільська рада

Дяченко Ольга Михайлівна

Кривоколінська сільська рада

Маліванчук Олександр Васильович

Лащівська сільська рада

Мельніченко Михайло Андрійович

Лісівська сільська рада

Гульченко Сергій Петрович

Легедзинська сільська рада

Поліщук Сергій Васильович

Лоташівська сільська рада

Мусієнко Петро Савович

Майданецька сільська рада

Пономаренко Наталія Петрівна

Мошурівська сільська рада

Бондаренко Василь Олексійович

Онопріївська сільська рада

Андріїшин Григорій Васильович

Павлівська сільська рада

Савчук Наталія Євтухівна

Папужинська сільська рада

Тарамбула Сергій Андрійович

Потаська сільська рада

Полійчук Галина Михайлівна

Романівська сільська рада

Щербатюк Володимир Володимирович Соколівоцька сільська рада

Шилкін Іван Миколайович

Тальянківська сільська рада

Довгань Валентина Анатоліївна

Шаулиська сільська рада

Христинівський

15

Форостяний Петро Федорович

Ботвинівська сільська рада

22.11.12

Царук Іван Михайлович

Вербуватська сільська рада

Муха Андрій Григорович

Івангородська сільська рада

Осітнянко Ніна Іванівна

Кузьминогребельська сільська рада

Жавченко Тетяна Василівна

Ліщинівська сільська рада

Березюк Сергій Петрович

Малосевастянівська сільська рада

Кормільцева Надія Романівна

Орадівська сільська рада

Назаренко Валентина Олексіївна

Осітнянська сільська рада

Юрко Павло Петрович

Пеніжківська сільська рада

Малярчук Петро Васильович

Синицька сільська рада

Ісько Сергій Андрійович

Талалаївська сільська рада

Кулеша Володимир Борисович

Христинівська селищна рада

Обараз Віктор Сергійович

Шельпахівська сільська рада

Бобошко Ігор Віталійович

Шукайводська сільська рада

Андрущак Галина Василівна

Ягубецька сільська рада

Чигиринський

18

Збаразська Тетяна Яківна

Боровицька сільська рада

29.11.12

Чубин Ніна Олексіївна

Вершацька сільська рада

Кисіль Василь Леонідович

Галаганівська сільська рада

Вакуленко Наталія Андріївна

Головківська сільська рада

Канюка Любов Миколаївна

Зам’ятницька сільська рада

Пустовий Юрій Миколайович

Іванівська сільська рада

Федченко Микола Стратонович Красносільська сільська рада

Кобзар Василь Романович

Матвіївська сільська рада

Діскант Олександр Анатолійович Медведівська сільська рада

Хоменко Анатолій Степанович

Мельниківська сільська рада

Ласиця Василь Миколайович

Новоселицька сільська рада

Пироженко Олександр Павлович

Рацівська сільська рада

Профатило Олександр Васильович

Стецівська сільська рада

Гришко Іван Павлович

Суботівська сільська рада

Харченко Віктор Анатолійович

Тіньківська сільська рада

Крамаренко Михайло Іванович

Топилівська сільська рада

Вовкогон Анатолій Митрофанович

Трушівська сільська рада

Златковський Роман Юрійович

Худоліївська сільська рада

Катеринопільський

21

Хоменко Анатолій Петрович

Катеринопільська районна рада, заступник голови

29.11.12

Польовий Леонід Олексійович

Єрківська селищна рада

Димчук Сергій Петрович

Катеринопільська селищна рада

Білоус Микола Петрович

Бродецька сільська рада

Батора Юрій Андрійович

Вікнинська сільська рада

Бибик Василь Юрійович

Гончариська сільська рада

Глущенко Андрій Олександрович Гуляйпільська сільська рада

Саманова Людмила Миколаївна

Єлизаветська сільська рада (в.о.)

Шевченко Тетяна Мефодіївна

Кайтанівська сільська рада

Сусіда Юрій Іванович

Киселівська сільська рада

Римар Людмила Миколаївна

Лисичобалківська сільська рада

Некрученко Володимир Олексійович Мокрокалигірська сільська рада

Бобров Микола Вікторович

Пальчиківська сільська рада

Соколюк Володимир Леонідович

Петраківська сільська рада

Бойко Надія Федорівна

Потоківська сільська рада

Раденька Антоніна Олександрівна Розсохуватська сільська рада (в.о.)

Олійник Сергій Мефодійович

Стійковська сільська рада

Бабушко Ніна Миколаївна

Сухокалигірська сільська рада

Піщаний Микола Петрович

Шостаківська сільська рада

Стеценко Олена Іванівна

Ямпільська сільська рада

Андрущенко Наталія Павлівна

Ярошівська сільська рада

ВСЬОГО ПО ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

297

Переглядів - 12250

top