Наказ про створення Міжрегіонального навчально-практичного центру розвитку сільських територій

16.01.2013

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

УМАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ САДІВНИЦТВА

Н А К А З

„18” жовтня 2012 р.

м. Умань

№ 20-10/344

Про створення Міжрегіонального

навчально-практичного центру

розвитку сільських територій

З метою реалізації проекту соціально-економічного розвитку сільських територій «Рідне село» Міністерства аграрної політики та продовольства України, виконання плану заходів цільової обласної програми „Село Черкащини – 2020”, сприяння територіальним громадам у розбудові сільських територій Кіровоградської та Черкаської областей та на виконання листа Міністерства аграрної політики та продовольства України № 37-18-1-13/19123 від 12.10.2012 р.

НАКАЗУЮ:

1. Створити на базі Інституту післядипломної освіти та дорадництва Уманського національного університету садівництва Міжрегіональний навчально-практичний центр розвитку сільських територій. Закріпити за Центром аудиторію № 204.

2. Обладнати вищевказану аудиторію мультимедійними засобами, комп’ютерною технікою з доступом до мережі Інтернет, засобами для копіювання та друку, стендами, навчально-методичною літературою та необхідними меблями з метою проведення навчання та підвищення кваліфікації слухачів.

2. Затвердити Положення про Міжрегіональний навчально-практичний центр розвитку сільських територій згідно додатку.

3. Розробити плани-графіки для проведення навчання та підвищення кваліфікації слухачів з Черкаської та Кіровоградської областей в Міжрегіональному навчально-практичному центрі розвитку сільських територій та створити робочі групи для забезпечення проведення виїзних навчань й надання дорадчих послуг представникам територіальних громад.

4. Закріпити, з урахуванням територіального принципу, до 5 студентів університету за кожною сільською та селищною радами Кіровоградської та Черкаської областей для підтримання постійного зв’язку з громадами.

5. Організувати та забезпечити функціонування Саll-центру для надання інформаційно-консультаційних послуг з питань соціально-економічного розвитку сільських територій.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на директора Інституту післядипломної освіти та дорадництва С.М. Приліпка та деканів факультетів.