Інформація щодо закріплення студентів Уманського національного університету садівництва за сільськими (селищними) радами Кіровоградської області

30.12.2012

Район

Назва сільської (селищної) ради, прізвище, ім’я, по батькові голови

Закріплено студентів всього, осіб

Прізвище, ім’я, по батькові студента, курс, група

Вільшанський

Березовобалківська

2

Данченко Євгеній Ігорович 41-лг

Дегтярюк Анастасія Олегівна 51-зс

 

Вільшанська

16

Шаргородський О.С. 34-ас

Гребеннік В.М. 31-а

Мотинга Дмитро Вікторович 31-ім

Котолуп Андрій Ігорович 21-т

Розуменко Яна Станіславівна 11-ім

Білоус Альона Валеріївна 11-т

Котолуп Олександр Ігорович 52-ем

Сорокіна Яна Сергіївна 52-ем

Опря Демян Васильович 31 – ек

Сарданова Олена Іванівна 51 - ек

Коробань Інна Олександрівна 51 - ек

Бровді Анна Андріївна 51 - ек

Бушинська Анастасія Андріївна 11 – ек

Волкова Вікторія Василівна 11-з

Діордієва Олександра Петрівна 11-з

Добров Владислав Петрович 21-м

 

Добрянська сільська рада

1

Коропець Вікторія Олександрівна 53-ом

 

Дорожинська сільська рада

1

Волинець Роман Ігорович 42-з

 

Коритньо-Забузька, Красний Павло Вікторович

2

Мандрабурко Андрій Володимирович 11-т

Мандрабурка Дмитро Володимирович 21-м

 

Котовська, Пироженко Сергій Володимирович

1

Маринич Наталія Сергіївна 11-т

 

Станкуватська сільська рада

1

Михайлова Анастасія Михайлівна 53-ом

Гайворонський

Бугівська сільська рада

 

Чеботар Маргарита Степанівна 31-м

 

Вікнянська

6

Дейч Ілона Ігорівна 11-сп

Байда Інна Михайлівна 31-ф

Мацько Олена Ігорівна 42-ф

Заболотня Ірина Віталіївна 51-мас

Антонюк Ірина Юріївна 51-ос

Васілєвська Наталія Іванівна 32-м

 

Вільховецька сільська рада

1

Сметанська Тетяна Іванівна 31-м

 

Гайворонська,

Пересунчак Олег Іванович

2

Рябов С.С. 12-а

Дзюбінський В.Ю. 12-а

Гріщенко Захар Михайлович 42-з

 

Завалля

1

Стефко Юрій Володимирович 52-мм

 

Казавчинська

2

Пустовойт Руслан Юрійович 31-т

Пастушенко Євгеній Петрович 31 - ек

 

Могильненська

2

Стародуб Олег Васильович 31-лг

Цвілюк Руслана Миколаївна 32-фк

 

Сальковська

 

Шинкаренко Світлана Борисівна 11 - п

 

Солгутівська сільська рада

2

Рябокучма Віталій Сергійович 41-ма

Пилипишина Олександра Сергіївна 11 - ек

 

Таужненська

9

Проворотний Максим Олегович 12-т

Мащенко Богдан Васильович 12-т

Литвинюк Тетяна Василівна 11-о

Цимбалистий Вадим Сергійович 42-ф

Мишко Валентин Валентинович 33 - п

Котюжанський Олександр Валентинович 41-з

Омельчук Максим Олександрович 41-з

Смілянець Олександр Валентинович 41-з

Соколюк Ганна Михайлівна 52-зм

 

Хащуватська сільська рада

3

Озеранський Євгеній Васильович 42-е

Довгошея Оксана Станіславівна 53-ом

Тігранян Артем Папінович 41-м

 

Чемерипільська

1

Собко Ірина Володимирівна 31-тз

 

Червоненська

3

Шеремета Дмитро Олександрович 41-лг

Бандура Олександр Ігорович 51-фс

Крижановський Михайло Миколайович 21-м

Голованіський

Вербівська,

Юхименко Дмитро Сергійович

2

Мізюк П.О. 34-ас

Саваренюк Р.В. 42-а

 

Голованіська селищна рада

21

Лісовий Віталій Віталійович 31-лг

Коверко Ніна Вікторівна 32-тз

Пономаренко Ігор Сергійович 22-т

Сопіна Альона Ігорівна 32-тз

Кадієвський Віктор Юрійович 22-т

Трусов Ігор Миколайович 12-т

Лисак Юрій Миколайович 31-тз

Раджапова Яна Володимирівна 32-тз

Раджапова Діана Володимирівна 11-т

Вовченко Олександр Юрійович 41-е

Нечетилюк Ілона Сергіївна 41-е

Цуркан Оксана Терентіївна 41-е

Шевчук Анастасія Ігорівна 42-ф

Лукасевич Олена Русланівна 41-ф

Чинерова Світлана Вікторівна 41 - п

Іщенко Катерина Василівна12 – п

Прокопенко Інна Ігорівна 11-м

Прокопенко Ірина Ігорівна 11-м

Крейтор Анастасія Юріївна 11-з

Титоренко Ігор Ігорович 21-з

Гаврищук Сергій Олександрович 51-зс

 

Грузька

1

Ткачук Марія Григорівна 21-сп

 

Ємилівська сільська рада

2

Каібова Тетяна Олександрівна 41-ф

Кирилюк Світлана Вікторівна 41-з

 

Капітанська

3

Говорунець Марина Олегівна 32-сп

Полянецька Тетяна Миколаївна 42-сп

Панчішко Вікторія Володимирівна 42-ф

 

Клинівська сільська рада

4

Луценко Ігор Станіславович 32-о

Рига Ірина Олександрівна 41-о

Іванишина Вікторія Аллімівна 11 – п

Паламарчук Вікторія Олександрівна 11-м

 

Крутенківська сільська рада

3

Бойко Наталія Сергіївна42-ф

Смілянець Анна Олексіївна 42-ф

Смілянець Олена Олексіївна 42-ф

 

Липовеньківська,

Узенюк Надія Володимирівна

3

Крива А.В. 51-ас

Комашко Сергій Михайлович 21-ім

Коршенюк Олеся Сергіївна 41-о

 

Межирічківська сільська рада

1

Кривонос Олег Олександрович 52-фс

 

Молдовська

3

Ющак Інна Олександрівна 42-сп

Гребенюк Андрій Миколайович 21 – п

Штельмашук анастасія Володимирівна 42-м

 

Перегонівська

3

Заболотний Юрій Миколайович 31 – п

Ільницька Олена Василівна 11-з

Медвідь Роман Дмитрович 21-м

 

Побузька сільська рада

2

Комісаренко Олег Олегович 21-з

Герасимович Наталія Станіславівна 52-зм

 

Роздольська сільська рада

1

Коваль Віта Іванівна 43-ф

 

Свірненська

2

Валько Анастасія Володимирівна 32-т

Галімон Ігор Олександрович 41-ма

Добровеличківський

Гаївська,

Коваленко
Микола Миколайович

2

Коваленко Є.І. 42-а

Паламарчук Д.В. 41-а

 

Добровеличківська селищна рада, Тущенко Анатолій Леонідович

11

Полтавський Р.В. 12-а

Бондаренко Сергій Вікторович 21-сп

Полтавська Олена Василівна 21-о

Бурякова Катерина Володимирівна 31-о

Клименко Олена Петрівна 32-о

Олінцова Юлія Володимирівна 32-о

Кожухар Анастасія Олександрівна 42-о

Гордієнко Олександр Олександрович 31 - п

Коваль Марина Володимирівна 31 - ек

Мельник Тетяна Вікторівна, 41 – ек

Дробуш Дарія Володимирівна 11-з

 

Дружелюбівська, Гнєдич Микола Петрович

1

Гуленко Ярослава Петрівна 42-з

 

Гнатівська, Романенко Михайло Дмитрович

1

Волков Андрій Васильович 21-ф

 

Липнязька,

3

Іванов Сергій Петрович 52-фс

Конашук Микола Леонідович 21-з

Ткаліч Людмила Володимирівна 21-о

 

Миколаївська, Редька Сергій Анатолійович

 

Бучко Надія Леонідівна 51 - п

 

Новолутківська,

Волошин Анатолій Володимирович

1

Пипенко Р.Б. 42-а

 

Олександрівська, Шевченко Олег Миколайович

2

Чаповський Олександр Васильович 11-ф

Мазур Катерина Миколаївна 31-ф

 

Олексіївська, Скороход Анатолій Володимирович

1

Ярема Анастасія Юріївна 21-ф

 

Піщанобрідська, Мар'янов Сергій Іванович

3

Волійчак Дар'я Сергіївна 11-з

Керімова Омалія Талиб-гизи 11-з

Добров Сергій Сергійович 21-з

 

Перчунівська, Виноградов Віктор Миколайович

1

Ткаченко Ліна Василівна 31-е

 

Тишківська,

Куліш Петро Васильович

4

Гончаренко О.В. 22-а

Бортніченко Олександр Ігорович 43-о

Головань Віталій Вікторович 51 пм

Міщенко Олександр Олександрович 41-м

 

Червонополянська

Павленко Ольга Романівна

1

Бортник С.В. 44-ас

Знам`янський

Дмитрівська

1

Карпенко Микола Олександрович 31-лг

 

Петровська

1

Прищепа Олександр Володимирович 11 -п

Кіровоградський

Грузьківська,

 

1

Скрипченко В.С. 42-а

 

Добровеличківська

2

Крижанівський Микола Олександрович 31-тз

Кубанська Вікторія Олегівна 21-т

 

Первозванівська сільська рада

2

Ковальова Світлана Миколаївна 41-е

Ковальова Марія Миколаївна 42-ф

 

Ободнівська,

 

1

Очкала О.С. 23-ас

 

Червоноярська

1

Кузнецова Ірина Вікторівна 31-т

Компаніївський

Червонослобідська,

Корнієць Катерина Іванівна

1

Адаменко Л.О. 52-ас

 

Компаніївська

1

Кондрашов Ярослав Сергійович 21-сп

Маловисківський

Злинківська сільська рада

1

Полякова Ірина Володимирівна 11-з

 

Маловисківська

1

Авсейцев Петро Вікторович 31-ім

 

Мануйлівська сільська рада

1

Геращенко Михайло Михайлович 11-о

 

Новопетрівська

1

Гончаренко Надія Іванівна 12-т

 

Оникіївська сільська рада

1

Біла Людмила Олександрівна 41-е

 

Паліївська

1

Крило Олена Олегівна 31-сп

 

Смолінська

4

Пакош Тетяна Сергіївна 33-т

Буценко Владислав Юрійович 11-м

Боднарчук Інна Іванівна 32-м

Короткова Марина Олександрівна 51-зс

Новгородківський

Новгородківська,

Мазур Валентина Яківна

2

Бойко Є.М. 34-ас

Розум Р.М. 13-ас

Новоархангельський

Вільшанська сільська рада

1

Бородавка Є.В. 12-а

 

Іванівська сільська рада

1

Нетахата Оксана Володимирівна 41-з

 

Кам'янецька, Попко Михайло Васильович

3

Лосінець Марія Володимирівна 11-ф

Коваленко Юлія Миколаївна 52-мам

Зіменко Інна Миколаївна 11-м

 

Кольниболотська сільська рада

1

Герман Ліліана Іллівна 11 - п

 

Копенкуватська сільська рада

2

Черчик Б.В. 32-ас

Даценко Денис Сергійович 21-м

 

Нобелівська, Бобко Микола Лукич

1

Дмітрієва Вікторія Володимирівна 11-е

 

Нерубайська, Трушев Михайло Вікторович

5

Оленіченко Юрій Олегович 44-ок

Мусієнко Ліна Анатоліївна 11 - п

Неживенко Альона Леонідівна 12 – п

Трушева Вікторія Михайлівна 31-м

Гаваза Юрій Петрович 41-з

 

Новоархангельська

 

15

Грищенко М.Р. 11-а

Клипова О.В. 44-ас

Писаков А.Ю. 33-ас

Сіденко Ольга Валентинівна 21-сп

Хащевацький Владислав Олександрович 31-лг

Захарчук Тетяна Володимирівна 31-сп

Притула Антон Сергійович 41-лг

Олійник Ірина Олегівна 41-сп

Онищенко Віта Володимирівна 11-ф

Томенко Інна Юріївна 11-ф

Клименко Ігор Ігорович 42-о

Науменко Алла Валентинівна 42-о

Турчина Сніжана Ярославівна 42-о

Плотніков Микола Олександрович 31-е

Крученко Ольга Володимирівна 21 - п

 

Підвисоцька, Очеретній Олександр Андрійович

1

Вдовиченко Яна Сергіївна 51-мас

 

Покотилівська, Тригуб Олександр Вікторович

3

Галіченко М.В. 44-ас

Задорожна Олена Володимирівна 51-ос

Шпак Юлія Борисівна 52-зм

 

Розсохуватська сільська рада

1

Закернична Світлана Олегівна 44-фк

 

Скалівська сільська рада

1

Ніколаєва Яна Анатоліївна 32-о

 

Скалівські Хутори,

Баліцький Сергій Миколайович

2

Токаренко Сергій Сергійович 12 –п

Кучеренко Т.О. 12-а

 

Тернівська сільська рада

1

Задорожна Інна Сергіївна 11-м

 

Торговицька

7

Сімоненко С.В. 43-а

Ремез Ю.Ю. 43-а

Залізняк А.І. 43-а

Могилевська А.А. 44-ас

Шевченко Сергій Володимирович 32-ім

Дороднова Ксенія Юріївна 33-т

Худаско Олександр Володимирович 42-м

Новомиргородський

Капітанівська

2

– Комлєв Володимир Сергійович 12-сп

Береговий Артем Ігорович 31-лг

 

 

Листопадівська

1

Яровий Роман Миколайович 51 - ек

 

Рубаний Міст

1

Сукач Ярослав Володимирович 31 - п

Новоукраїнський

Лісківська, Недзельська Лариса Анатоліївна

2

Ніколенко Є.С. 43-а

Дякова Тетяна Федорівна 31-т

Олександрівський

Красносілківська

1

Турчина Олена Володимирівна 43-ф

 

Несватківська,

Тукало Сергій Анатолійович

1

Гуненко М.А. 31-а

 

Олександрівська

1

Христекно Олександр Вікторович 12-сп

Олександрійський

Добронадіївська

1

Киричата Оксана Юріївна 12-т

 

Комінтернівська,

1

Сінченко Л.І. 11-а

 

Костянтинівська

1

Савченко Юлія Вікторівна 31 - ек

Ульяновський

Богданівська,

Сілкіна Світлана Михайлівна

4

Лаценюк А.О. 42-а

Кравченко Анастасія Валеріївна 31-о

Семенда Світлана Іванівна 11-м

Клюйко Злата Сергіївна 42-м

 

Вільхівська, Мельничук Олег Борисович

1

Слободяник Марина Валеріївна 51-ос

 

Великотроянівська,

Хміль Володимир Борисович

1

Юрченко Тарас Васильович 51-мс

 

Данилово-Балківська, Чересленко Анатолій Миколайович

6

Опалюк Андрій Сергійович 31-лг

Смолянець Микола Анатолійович 21-о

Вигнаний Василь Сергійович 21-ф

Горобець Іван Сергійович 43-ф

Груздєв Сергій Вікторович 32-м

Груздєв Олександр Вікторович 41-м

 

Йосипівська, Бершадський Сергій Борисович

4

Газінська Анна Миколаївна 32-сп

Сопільняк Інна Сергіївна 41-ма

Ясінська Валентина Володимирівна 41-ф

Цикалюк Ярослав Станіславович 31 - п

 

Кам'янобрідська, Білоус Віталій Олександрович

4

Загоруйко Інна Вячеславівна 44-фк

Загоруйко Ірина Вячеславівна 44-фк

Перекос Тетяна Миколаївна 51-мас

Шустовський Олександр Сергійович 41-м

 

Лозуватська,

Подуфалий Олександр Анатолійович

2

Вотінцева Г.В. 13-ас

Кондратюк Олександр Васильович 51-зс

 

Луполівська, Московчук Віталій Олександрович

3

Московчук Ольга Олександрівна 42-ф

Начичко Андрій Олександрович 12 - п

Кропивницька Наталія Василівна 51 - згм

 

Мечиславська,

Нетеплюк Олена Олександрівна

1

Дячок А.А. 11-а

 

Новоселицька,

Срібний Володимир В’ячеславович

7

Москалюк Г.В.21-а

Срібний В.В. 13-ас

Тілініна Т.А. 23-ас

Лагойда Олександр Іванович 22-т

Сивоголовко Вадим Юрійович 12-т

Вертипорох Вікторія Андріївна 31-м

Драпак (Коваль) Вікторія Анатоліївна 51-зс

 

Розношенська, Пишний Геннадій Володимирович

1

Андрійчук Світлана Валеріївна 41-м

 

Синицівська, Белінський Ігор Броніславович

1

Ярмолатій Сергій Олексійович 31-о

 

Синьківська, Литвинюк Юрій Миколайович

1

Молодичук Людмила Володимирівна 21-з

 

Шамраївська,

Осієвський Володимир Валерійович

3

Звенігородська О.М. 11-а

Філіпчук Артем Вадимович 51-ос

Тодавчич Єлизавета Петрівна 11-м

 

Ульяновська

5

Головерда Р.І. 11-а

Рижук Ірина Валеріївна 41-м

Балковий Богдан Сергійович 42-м

Клюйко Злата Сергіївна 42-м

Колеснік Ярослав Олегович 42-з

Переглядів - 3860

top