Інформація щодо закріплення студентів Уманського національного університету садівництва за сільськими (селищними) радами Черкаської області

30.12.2012

Район

Назва сільської (селищної) ради, прізвище, ім’я, по батькові голови

Закріплено студентів всього, осіб

Прізвище, ім’я, по батькові студента, курс, група

Городищенський

Будо-Орловська

1

–   Захарченко Віталій Миколайович 52-мм

 

Валявська

1

–   Скічко Інна Ігорівна 21 - п

 

Вязівська

1

–   Мехеда Ліна Вячеславівна 21 - ек

 

Вільшанська

11

–   Іваненко Юрій Володимирович 31-ім

 

Мліївська

4

–   Латенко Анатолій Миколайович 31-лг

–   Ткаченко Яна Володимирівна 42-ф

–   Орел Вадим Генадійович 11 –зр

–   Чепурний Руслан Валерійович 21-м

 

Орловецька

1

–   Харахордіна Олеся Павлівна 43-ф

 

Петриківська,

Гибало Наталія Петрівна

1

–   Волочай О.Л. 22-а

 

Товстівська

1

–   Горбонос Владислав Володимирович 11-ім

 

Хлистунівська

1

–   Онопрієнко Наталія Олександрівна 31-лг

Драбівський

Шрамківська

1

–   Шлапак Ірина Василівна 41-сп

Жашківський

Баштечківська,

Дуплій Станіслав Петрович

3

–   Паламарчук Р.І. 34-ае

–   Тищук Оксана Василівна 31-т

–   Штурба Антон Петрович 22-т

 

Бузівська

1

–   Завертана Катерина Вікторівна 11-м

 

Вільшанська

1

–   Бачинська Олена Анатоліївна 32-сп

 

Жашківська

2

–   Бабій Юлія Олегівна 41-м

–   Мироненко Артем Романович 41-м

 

Зеленорізька

1

–   Савчук Станіслав Анатолійович 42-з

 

Конельська

3

–   Рибаченко Костянтин Юрійович 21-ма

–   Мельник Сергій Миколайович 42-ф

–   Федолова Яна Андріївна 43-о

 

Конельсько-Попівська

1

–   Мулько Леся Борисівна 31-ф

 

Конельсько-Хутірська

4

–   Луценко Роман Федорович 31-ім

–   Бунич Діна Доментівна 31-ма

–   Нагорняк Ростислав Михайлович 31-ма

–   Борисенко Анна сергіївна 42-з

 

Кривчунська сільська рада

1

–   Джемесюк Яна Михайлівна 41-ф

 

Нагірнянська сільська рада

2

–   Компан Світлана Юріївна 21-ма

–   Савчук Леся Віталіївна 41-о

 

Новогребельська

1

–   Гребінюк Ганна Анатоліївна 41-м

 

Острожанська

2

–   Коломієць Костянтин Олегович 32-ім

–   Сухомлин Аліна Сергіївна 41-ма

 

Охматівська,

Лучка Володимир Петрович

2

–   Саранюк Н.С. 42-а

–   Салієнко В.О. 43-а

 

Пугачівська

4

–   Панасюк Оксана Петрівна 12-сп

–   Білан Олена Сергіївна 43-о

–   Білан Ольга Сергіївна 31-м

–   Бобер Анжеліка Петрівна 31-м

 

Скибинська

1

–   Гриневич Олександр Леонідович 31-лг

 

Соколівська,

Суровський Микола Федорович

3

–   Чубов Р.М. 13-ас

–   Дереневич Д.В. 41-а

–   Кріт Михайло Васильович 41-е

 

Тетерівська

2

–   Павленко Дмитро Васильович, 21-ма

–   Швець Лілія Вікторівна 21-з

 

Хижнянська

1

–   Руденко Олександр Сергійович 41-е

 

Червонокутська

3

–   Маняк Наталія Петрівна 41-сп

–   Карпінська Інна Валерівна 43 – п

–   Бухенська Анастасія Володимирівна 31-т

Звенигородський

Богачівська

1

–   Недоноско Дмитро Анатолійович 41-ф

 

Вільховецька

1

–   Ястремський Віктор Миколайович 51-мас

 

Водяницька

1

–   Лабунець Катерина Олександрівна 31-сп

 

Гудзівська

1

–   Шевченко Олена Павлівна 11 - п

 

Звенигородка

5

–   Самко Анна Олександрівна 31-о

–   Чепурний Олександр Віталійович 21-м

–   Пшеничний Віктор Сергійович 42-м

–   Рибаков Андрій Анатолійович 42-з

–   Непотрібна Марина Олександрівна 52-мм

 

Княжицька

1

–   Кириленко Олександр Олександрович 11-о

 

Кобиляцька

2

–   Гороль Меланія Василівна 41-сп

–   Громенко Валентина Вячеславівна 33 - п

 

Новогребельська

1

–   Тертична Яна Олексіївна 11-ім

 

Озірнянська

1

–   Завальнюк Наталія Костянтинівна 11-з

 

Пединівська, Норенко Сергій Володимирович

1

–   Леус Є.А. 44-ас

 

Резинська

1

–   Гончар Олег Вадимович 12-сп

 

Стебнівська

3

–   Осадча Олена Іванівна 51-ос

–   Уманська Юлія Павлівна 53-ом

–   Пустовіт Ігор Анатолійович 33 - п

 

Тарасівська

2

–   Скрипник Олеся Миколаївна 31-сп

–   Пшенична Надія Анатоліївна 31 - п

 

Хлипнівська,

Поліщук Микола Васильович

3

–   Горячкіна Н.Б. 51-ас

–   Горячкін Є.Б. 32-аг

–   Вісков В.С 32-аг

 

Шевченківська,

Падзіна Михайло Петрович

2

–   Клименко А.Ю.

–    Ільченко Юлія Вадимівна 53-ом

 

Юрківська,

Цегельна Валентина Григорівна

2

–   Каратнюк К.І. 53-ам

–   Красільнік Микола Дмитрович 32 - п

Золотоніський

Кропивнянська

1

–   Цебровський Олександр Геннадійович 31-тз

Кам’янський

Лузанівська,

Миколаєнко Сергій Ігорович

1

–   Хлівний О.Л 13-ас

 

Ребедайлівська,

Левіцький Леонід Васильович

1

–   Кульбачний О.О. 41-а

 

Телепинська, Конюшенко Олександр Дмитрович

1

–   Забашта Яна Василівна 41-о

 

Тимошівська, Бадрак Григорій Вікторович

1

–   Майборода Станіслав Дмитрович 41-лг

 

Юрмиська, Мальований Віталій Миколайович

1

–   Попко Олександр Віталійович 11-м

Канівський

Хмілянська

1

–   Зінченко Сніжана Вікторівна 12-сп

Катеринопільський

Єлизаветська, Саманова Людмила Миколаївна

1

–   Мельниченко Павло Анатолійович 22 - п

 

Єрківська, Польовий Леонід Олексійович

7

–   Поліщук Оксана Володимирівна 31-тз

–   Цірик Богдан Іванович 21-ім

–   Кіяніченко Анастасія Володимирівна 22-т

–   Поповська Марина Юріївна 11-з

–   Воскреса Віталій Віталійович 42-м

–   Дробний Олександр Олександрович 42-м

–   Польова Аліса Анатоліївна 52-зм

 

Кайтанівська, Шевченко Тетяна Мефодіївна

1

–   Погрібна Наталія Анатоліївна 11-т

 

Катеринопільська, Хоменко Анатолій Петрович

2

–   Семенко Юлія Олександрівна 11-з

–   Ходзіцька Євгенія Василівна 42-м

 

Козацька

1

–   Віхол Діана Артемівна 12-т

 

Мокракалигірська, Некрученко Володимир Олексійович

1

–   Туркот Олексій Леонідович 21-е

 

Новоселицька, Срібний Володимир В’ячеславович

1

–   Кацун Анатолій Юрійович 21-о

 

Петриківська, Соколюк Володимир Леонідович

2

–   Осіян Таїса Валеріївна 11-т

–   Соколюк Лілія Володимирівна 21-о

 

Радчиська,

Лавренюк Ольга Михайлівна

2

–   Помойницький С.П. 22-а

–   Помойницька Руслана Петрівна 41-сп

 

Рижанівська

1

–   Заремба В'ячеслав Володимирович 32-тз

 

Розсохуватська, Раденька Антоніна Олександрівна

1

–   Бандура Анна Андріївна 43-о

 

Сухокалигірська,

Бабушко Ніна Миколаївна

1

–   Галоша І.Р. 41-а

 

Хлипнівська

1

–   Жежерун Юрій Олександрович 32-ім

 

Ямпільська,

Стеценко Олена Іванівна

2

–   Дробко А.Р 32-аг

–   Аргатюк Альона Володимирівна 41-з

Корсунь-Шевченківський

Драбівська

1

–   Омельяненко Віталій Олексійович 41 - ек

 

Кичинецька, Лапінський Микола Леонідович

1

–   Зубко Аліна Миколаївна 42 - п

 

Сидорівська, Кривошия Сергій Степанович

2

–   Бойко Наталія Леонідівна 51 – пм

–   Байда Віта Михайлівна 41 - п

 

Стеблівська,

Данільченко Олексій Володимирович

2

–  Литвиненко О.В.51-ас БумблісА.Ю. 43-а

–  Журавель Мар`яна Андріївна 21-сп

Лисянський

Босівська, Павличук Володимир Миколайович

1

–   Наумова Ольга Віталіївна 52-ем

 

Будищенська,

Райченко Юрій Борисович

1

–   Василів Х.М 13-ас

 

Виноградська,

Демерза Микола Анатолійович

4

–   Марценюк О.І.41-а

–   Малюк Тетяна Василівна, 42-е

–   Ведмідь Тетяна Сергіївна, 42 – п

–   Бондарчук Сергій Анатолійович, 22 - п

 

Журжинецька, Ганіч Ніна Леонідівна

3

–   Гавріленко Тетяна Олександрівна, 43-о

–   Левченко Наталія Анатоліївна 51-мс

–   Ляшенко Оксана Василівна 41 - п

 

Лисянська,

Гнатенко Тамара Дмитрівна

4

–   Слинько О.А 12-а

–   Гончар Вікторія Миколаївна 31-т

–   Чередник Анна Юріївна 31 -п

–   Осадчий Юрій Олексійович 33 - п

 

Мар'янівська

2

–   Руденко Людмила Віталіївна 31-т

–   Дробаха Олена Ігорівна 51-ос

 

Почапинська

1

–   Осифляк Ігор Романович 41-лг

 

Федюківська,

Папіровий Володимир Олександрович

1

–   Грищенко В.О. 23-ас

 

Хижинська,

Дискант Наталія Олександрівна

1

–   Шевчук Ю.О. 52-ас

 

Чаплинська,

Виноградова Валентина Василівна

1

–   Проценко О.М. 34-ае

 

Шестеринська,

Фесенко Василь Володимирович

1

–   Сухоярська Т.Г. 53-ам

 

Шубиноставська

3

–   Кутовий Ігор Олексійович 11-ім

–   Сербін Аліна Володимирівна 11-е

–   Назаренко Юлія Михайлівна 11-м

Маньківський

Багвянська, Стародубцева Раїса Василівна

3

–   Калиновська Катерина Романівна 42-сп

–   Нівеська Юлія Петрівна 42-о

–   Вовк Яніна Михайлівна 42-ф

 

Буцька селищна рада, Власюк Оксана Степанівна

3

–   Кошман Інна Віталіївна 42-ф

–   Сташевський Володимир Михайлович 31-ім

–   Бабак Ніна Дмитрівна 32-м

 

Вікторівська, Прокопенко Надія Салістонівна

3

–   Редька Владислав Валентинович 32-сп

–   Кулинич В.О. 23-ас

–   Війтенко Вікторія Юріївна, 52-фс

 

Дзензелівська,

Букань Віталій Григорович

7

–   Зайчук О.М. 33-ас

–   Семченко Анастасія Андріївна, 21-о

–   Павленко Оксана Анатоліївна, 31-о

–   Приблуда Олег Олександрович, 43-ф

–   Павленко Ірина Анатоліївна 41-м

–   Мальований Іван Анатолійович 42-з

–   Дишлюк Сергій Васильович 52-мм

 

Добрянська

2

–   Сотніченко Микола Васильович 32-ім

–   Хоменко Марія Володимирівна 21-м

 

Іваньківська,

Кондратюк  Валентин Михайлович

6

–   Кучеренко М.М. 11-а

–   Бондарчук Сергій Олегович 31-т

–   Присюда Ольга Василівна 53-фм

–   Прилуцька Ірина Євгеніївна 43-о

–   Полячковська Віта Сергіївна 31 – п

–   Пампуха Ірина Миколаївна 21-м

 

Кищенецька,

Віштак Ігор Анатолійович

1

–   Чередайко В.В. 12-а

 

Кищенецька, Віштак Ігор Анатолійович

2

–   Швець Сергій Сергійович 31-ім

–   Терещук Станіслав Васильович 32-ім

 

Крачківська сільська рада, Капелюшна Наталія Миколаївна

1

–   Почапська Інна Анатоліївна 51-зс

 

Маньківська селищна рада, Скакун Сергій Михайлович

10

–   Ісаєв Іван Сергійович 21-сп

–   Шпак Владислав Степанович 31-тз

–   Новіцька Олена Василівна 21-т

–   Верзун Мирослава Станіславівна 44-фк

–   Тетера Андрій Олексійович 11-з

–   Швець Максим Петрович 11-з

–   Круглов Антон Вадимович 31-з

–   Руденко Віта Василівна 31-з

–   Кочергін Андрій Володимирович 41-з

–   Чепак Богдан Васильович 51-мс

 

Молодецька, Вовк Володимир Миколайович

7

–   Браславський Василь Анатолійович 41-сп

–   Пасека Віталій Олександрович, 41-ма

–   Турченко Юлія Петрівна 41-ма

–   Фостик Олег Ігорович 52-фс

–   Куценко Лілія Олександрівна 11 - п

–   Миронюк Олексій Володимирович 11 – п

–   Хоменко Анна Миколаївна 51-мс

 

Нестерівська, Кривда Іван Петрович

4

–   Кучер Ольга Олегівна 53-ом

–   Баранова Марія Василівна 41-ма

–   Царук Владислав Станіславович 11 – п

–   Байда Вікторія Петрівна 31-м

 

Подібнянська, Кобзар Валерій Михайлович

2

–   Корж Іван Олександрович 52-ос

–   Ушакова Юлія Юріївна 52-зм

 

Попівська,

Губенко Віталій Володимирович

3

–   Драченко Є.М. 21-а

–   Щербина Богдан Володимирович 21-сп

–   Мовчан Дарина Юріївна 11 - п

 

Потаська, Клименко Василь Петрович

2

–   Мельниченко Ірина Сергіївна 31-м

–   Біляєва Вікторія Вікторівна 51-мс

 

Рогівська,

Івасюк Валерій Аксентійович

4

–   Крініціна Альона Валеріївна 11-е

–   Товстоніс Людмила Вікторівна 42-ф

–   Юрченко Тетяна Вікторівна 42-ф

–   Кучеренко (Слюсар) Марина Василівна 31-з

 

Тимошівська,

1

–   Марченко Інна Володимирівна 41-з

 

Харківська,

Щур Юрій Миколайович

2

–   Рябцева Наталія Ігорівна 32-тз

–   Мельниченко Ольга Володимирівна 41-ма

Монастирищенський

Аврамівська, Кузьменко Раїса Іванівна

1

–   Римаренко Ольга Ігорівна 32-т

 

Бачкуринська,

Ганжала Тетяна Степанівна

3

–   Андрущак В.Д. 11-а

–   Чайка А.М. 11-а

–   Козяр Олександр Анатолійович 52-мм

 

Долинківська, Сивачук Галина Федорівна

1

–   Коломієць Альона Олександрівна 11-е

 

Зарубинецька, Кузьменко Людмила Степанівна

1

–   Мушта Катерина Олегівна 32-фк

 

Княжиківська, Рябцун Володимир Васильович

1

–   Опалівський Роман Вікторович 21-м

 

Княже-Криницька,

Безштанько Сергій Аксентійович

5

–   Смілянець С.П. 42-а

–   Барилюк Анатолій Сергійович 31-ім

–   Хоменко Тетяна Олександрівна 21-о

–   Лайтер Євгеній Ігорович 41 – п

–   Федчук Тетяна Олексіївна 11-м

 

Коритнянська,

Іщук Сергій Іванович

2

–   Мельниченко І.Д. 11-а

–   Шевчук Сергій Васильович 21-сп

 

Леськівська,

Гаврилюк Анатолій Іванович

6

–   Янковий О.М.

–   Ситник Іван Миколайович 11-ім

–   Кунчій Віталій Сергійович 21-о

–   Маленька Наталія Костянтинівна 31 – зр

–   Янкова Вікторія Олександрівна 32-тз

–   Подолянюк Катерина Олександрівна 21 - ек

 

Монастерищенська

1

–   Лісяний Андрій Юрійович 21-сп

 

Половинчицька, Балабін Микола Миколайович

1

–   Євчак Марина Володимирівна, 52-фс

 

Сарнівська, Семененко Василь Федорович

2

–   Клапоух Олександр Володимир ович 31-сп

–   Бабінчук Тамара Вадимівна 21-т

 

Сатанівська, Форостяна Євдокія Романівна

1

–   Огородник Сергій Володимирович 41-лг

 

Теолинська, Подолянюк Василь Васильович

2

–   Процюк Петро Володимирович 32-м

–   Процюк Марина Володимирович 42-з

 

Шабастівська, Курій Тетяна Петрівна

2

–   Лінецька Ірина Анатоліївна 52-ос

–   Рудюк Богдан Анатолійович 41-м

 

Шарнопільська, Шпирка Микола Миколайович

1

–   Дубінецький Вадим Володимирович 21-т

 

Халаїдівська, Омельченко Іван Дмитрович

1

–   Трохимчук Віталій Павлович 31-тз

Смілянський

Будомакіївська

2

–   Новостройний Віталій Костянтинович 31-лг

–   Новостройний Сергій Костянтинович 41-лг

 

Великояблунівська,

Комнатна Тетяна Борисівна

1

–   Хільченко С.В. 54-см

 

Залеївська

1

–   Волошин Олександр Григорович 31-сп

 

Косачівська

1

–   Рябовол Тетяна Вікторівна 31 - ек

 

Костянтинівська сільська рада

1

–   Мельниченко Юлія Олександрівна 11-о

 

Малостаросільська, Вікторжевська Таїсія Михайлівна

1

–   Голубець О.В. 32-аг

Тальнівський

Білашківська, Чмига Любов Степанівна

1

–   Кучеренко Зореслава Петрівна 42-м

 

Веселокутська, Козаченко Павло Олександрович

1

–   Хоменко Мар'яна Анатоліївна 51-мс

 

Зеленьківська, Деркач Валентина Євгеніївна

2

–   Звіряка Олександр Сергійович 31-ф

–   Войченко Сергій Генадійович 21 - п

 

Кобринівська, Книш Юрій Борисович

1

–   Челідзе Наталія Новівна 41-з

 

Корсунська, Хижняк Ірина Дмитрівна

1

–   Яківчук Зіра Василівна 32-т

 

Кривоколінська,

Дяченко Ольга Михайлівна

5

–   Кондратюк М.Ю. 34-ае

–   Зуй Галина Михайлівна 11-е

–   Остропольська Наталія Олександрівна 11-е

–   Півторак Катерина Валентинівна 43-ф

–   Чекалюк Світлана Андріївна 53-фм

 

Легедзинська, Гульченко Сергій Петрович

3

–   Задорожна Катерина Юріївна 42-о

–   Білозор Катерина Сергіївна 43-о

–   Новак Тетяна Анатоліївна 21-з

 

Лісівська,

Мельніченко Михайло Андрійович

5

–   Колін В.Є 22-а

–   Малюта Лілія Юріївна 21-сп

–   Вахоцька Тетяна Анатоліївна 51-мас

–   Курченко Тетяна Олександрівна 32 – п

–   Величко Володимир Олегович 21 - п

 

Мошурівська, Пономаренко Наталія Петрівна

2

–   Носенко Інна Русланівна 11-т

–   Нишпора Анжела Петрівна 42-ф

 

Онопріївська,

Бондаренко Василь Олексійович

2

–   Галагус К.М. 45-ак

–   Замулянець Ольга Василівна 31-т

 

Павлівська, Андріїшин Григорій Васильович

1

–   Гриценко Любов Олександрівна 11 - ек

 

Папужинська, Савчук Наталія Євтухівна

2

–   Корнієвич Олександр Миколайович 32-т

–   Граділенко Наталія Віталіївна 11-е

 

Потаська, Тарамбула Сергій Андрійович

3

–   Нишпора Вікторія Юріївна 31-лг

–   Сивак Олександр Олександрович 31-лг

–   Павлова Людмила Петрівна 52-фс

 

Романівська, Полійчук Галина Михайлівна

1

–   Галушко Ігор Володимирович 21-т

 

Тальянківська,

Шилкін Іван Миколайович

3

–   Чижикова М.О. 45-ак

–   Гончаренко А.Л. 45-ак

–   Ярошенко Дмитро Станіславович 21 - ек

Уманський

Антонівська, Роєнко Володимир Григорович

3

–   Безкоровайний Костянтин Володимирович 32-фк

–   Погребняк Дар'я Іванівна 32-фк

–   Цахнюк Олена Павлівна 21-з

 

Аполянська,

Філіпенко Петро Андрійович

1

–   Галак А.О.31-а

 

Бабанська,

Байда Михайло Анатолійович

7

–   Бенюк С.О. 21-а

–   Волошин О.С. 31-а

–   Плетенюк Галина Миколаївна 31-лг

–   Гаркавий Ярослав Васильович 32-тз

–   Кулібаба Руслан Володимирович 21-е

–   Яценко Ян Валерійович 21-ф

–   Кучеренко Катерина Василівна 53-ом

 

Берестівецька, Яременко Сергій Васильович

5

–   Гнатюк Богдан Михайлович 31-ім

–   Колбасюк Юрій Дмитрович 32-т

–   Безкоровайний Василь Юрійович 42-е

–   Безкоровайна Наталія Юріївна 51-мс

–   Гуляр Ольга Володимирівна 52-зм

 

Вільшано-Слобідська, Оратівський Леонід Васильович

1

–   Репніцька Ірина Сергіївна 43-ф

 

Гереженівська, Бень Людмила Валеріївна

2

–   Савченко Микола Васильович 51-ос

–   Цимбарович Валерія Юріївна 21-м

 

Городецька, Вишнівська Валентина Василівна

3

–   Могильницька Ольга Михайлівна 44-фк

–   Кам'янецька Юлія Олександрівна 51-фс

–   Бариляста Альона Олександрівна, 51 - п

 

Городницька, Якименко Сергій Іванович

1

–   Підгайна Валентина Андріївна 33-т

 

Громівська, Молоченко Володимир Сергійович

5

–   Бондаренко Владислав Вадимович 21-ф

–   Драчевська Алла Андріївна 51-фс

–   Гребенюк Юлія Юріївна 42-з

–   Ткач Вікторія Михайлівна 42-з

–   Диль Олександр Миколайович 21-з

 

Дмитрушківська, Присяжнюк Андрій Адамович

1

–   Брожина Владислав Володимирович 41-ма

 

Дубівська,

Кобизський Юрій Михайлович

5

–   Томенко В.М. 34-ае

–   Кіченко Тетяна Василівна 11-ф

–   Томенко Ярослав Михайлович 21-е

–   Кобилянський Сергій Петрович 42-о

–   Кочубій Альона Олегівна 11-м

 

Затишанська, Задоянов Сергій Петрович

3

–   Кодола Марина Юріївна 41-ф

–   Видайко Ірина Миколаївна 52-

–   Чернайчук Тетяна Олегівна 11-з

 

Іванівська,

2

–   Бойко Мар`яна Леонідівна 31-сп

–   Чорна Олена Олександрівна 52-ос

 

Колодистенська, Брижатий Микола Дмитрович

2

–   Романенко Євген Васильович 21-ма

–   Пташник Роман Васильович 51-мс

 

Коржівська, Комісар Григорій Вікторович

1

–   Чудний Олександр Вадимович 21-е

 

Коржовокутська, Поліщук Марія Василівна

1

–   Любарець Алла Сергіївна 51-мс

 

Коржовослобідська,

Джуплій Світлана Василівна

2

–   Джуплій Л.О. 22-а

–   Розборський Сергій Іванович 43-ф

 

Косенівська, Гончарук Ярослав Олексійович

1

–   Готман Олександр Дмитрович 32-т

 

Кочержинська, Дудник Павліна Миколаївна

2

–   Гончаров Вадим Валерійович 11-е

–   Заболотній Євгеній Леонідович 11-т

 

Кочубіївська, Долгова Галина Олександрівна

2

–   Лукашенко Сніжана Андріївна 21-сп

–   Давиденко Владислав Олегович 21-ф

 

Краснопільська, Семенюк Петро Андрійович

1

–   Мельник Олександр Васильович 32-ім

 

Ладижинська, Громов Володимир Сергійович

7

–   Томашевський Вадим Юрійович, 11-т

–   Грачова Тетяна Григорівна 11-ма

–   Романюк Володимир Олександрович 11-ф

–   Глушко Ганна Сергіївна, 31-о

–   Дишловенко Юлія Ігорівна 41-о

–   Школенко Вадим Вадимович 31 – п

–   Ратушна Вікторія Вікторівна 42-з

 

Максимівська,

Кривоніс Тетяна Іванівна

1

–   Лавренюк М.А. 53-ам

 

Оксанинська, Слюсар Валерій Петрович

3

–   Шпичко Ганна Сергіївна 33-т

–   Случ Юлія Валеріївна 32-о

–   Барановська Ірина Русланівна 42-з

 

Острівецька, Григоренко Наталія Романівна

3

–   Гондюк Дмитро Анатолійович 11-ф

–   Слободський Олександр Петрович 21-ма

–   Слободський Віктор Петрович 52-фс

 

Паланська, Кучеренко Петро Федорович

2

–   Дудник Володимир Петрович 21-т

–   Безсмертна Юлія Олексіївна 41-з

 

Піківецька, Тарасенко Василь Іванович

1

–   Мельник Євгеній Володимирович 31-з

 

Полянецька,

Коритник Володимир Дмитрович

7

–   Бабій Н.С. 13-ас

–   Задорожня І.С. 54-см

–   Нестеренко Юлія Олександрівна 11-ф

–   Євтушенко Олена Миколаївна 31-о

–   Жмуденко Станіслав Іванович 41-ма

–   Шмалюх Кароліна Юріївна 41-о

–   Браславська Юлія Володимирівна 51-ос

 

Пугачівська, Овчіннік Валентина Михайлівна

2

–   Макаровець Галина Миколаївна 31-ф

–   Жвава Людмила Михайлівна 51-мс

 

Рижавська, Бондарук Віктор Адамович

4

–   Заєць Олексій Віталійович 31-ф

–   Намісник Леся Миколаївна 32-фк

–   Зброй Мар'яна Юріївна 41-о

–   Бордійчук Іван Сергійович 42-м

 

Рогівська, Литвинюк Людмила Дмитрівна

2

–   Александрова Анжела Валентинівна 21-о

–   Атаманюк Ангеліна Анатоліївна 31-м

 

Родниківська,

Яремчук Руслан Анатолійович

21

–   Сучек Ю.Ю. 13-ас

–   Нечитайло О.С. 42-а

–   Півторак О.В 51-ас

–   Петренко І.В. 21-а

–   Віштал С.Д. 23-ас

–   Черкасова Л.С. 54-см

–   Мозгова Інна Сергіївна 11-сп

–   Гуртовенко Артур Іванович 12-сп

–   Поліщук Марія Петрівна 32-т

–   Тулій Сергій Володимирович 31-тз

–   Карпенко Сергій Григорович 31-т

–   Колінчак Інна Володимирівна 21-о

–   Поліщук Інна Вікторівна 31-о

–   Кучеренко Яна Андріївна 31-ф

–   Запорожець Олена Валеріївна 41-е

–   Тодоренко Валерій Іванович 41-е

–   Щецяк Андрій Володимирович 33 – п

–   Соломчак Віктор Володимирович 11-м

–   Хрипун Олександр Михайлович 41-м

–   Вішталь Катерина Євгеніївна 41-з

–   Солом'яна Ірина Олегівна 21-м

 

Ропотуська,

Форостянко Петро Іванович

4

–   Білокур О.Ю. 22-а

–   Васьків Назарій Васильович 11-о

–   Стричук Неля Леонідівна 32-о

–   Голік Аліна Валентинівна 31-з

 

Свинарська, Гончарук Микола Васильович

1

–   Слободяник Сергій Петрович 21-з

 

Собківська, Шевчук Тетяна Борисівна

2

–   Чернега Альона Анатоліївна 41-ма

–   Кваша Руслан Миколайович 32 - п

 

Старобабанівська,

Музика Оксана Василівна

5

–   Бондаренко І.М. 52-ас

–   Задвернюк Василь Сергійович 21-ф

–   Вощенко Сніжана Валеріївна 41-ф

–   Скінтей Тетяна Вадимівна 42-о

–   Костенко Олександр Володимирович 33 - п

 

Сушківська, Діхтяренко Валентин Миколайович

2

–   Олійник Максим Сергійович 52-мм

–   Доценко Ірина Петрівна 11-м

 

Танська,

Кифорук Ігор Дмитрович

3

–   Мельник В.М. 53-ам

–   Гнилозубенко Віталій Валентинович 21-е

–   Янчук Леонід Леонідович 41-ма

 

Текучанська,

Слободяник Олександр Миколайович

2

–   Горбатюк Я.С. 31-а

–   Михайловин Євгеній Анатолійович 43-ф

 

Томашівська,

4

–   Шевчук Даміан Анатолійович 31-ім

–   Горбатюк Руслан Геннадійович 31-ма

–   Мельник Жанна Олександрівна 41-ф

–   Банько Надія Анатоліївна 41-з

 

Черповодівська,

Олійник Ігор Миколайович

1

–   Сивак В.Ю. 21-а

 

Шаринська, Мельник Зінаїда Миколаївна

2

–   Басараб Наталія Іванівна 42-е

–   Крохмалюк Марія Степанівна 44-ок

 

Юрківська, Парфенюк Петро Савович

1

–   Поліщук Ліля Юріївна 51-ес

 

Ятранівська,

Різник Юрій Іванович

5

–   Кучеренко Є.А. 32-аг

–   Кондратюк О.М. 21-а

–   Комайгородський Валерій Володимирович 31-ім

–   Бовкун Артем Петрович 51-ес

–   Хрипта Іван Васильович 41-з

Христинівський

Великосевастьянівська

4

–   Самусь Володимир Вікторович 31-ім

–   Сливченко Віталіна Олегівна 11-о

–   Стиранко Лілія Володимирівна 42-е

–   Кошовий Сергій Олександрович 51-мс

 

Вербуватська,

Царук Іван Михайлович

2

–   Нижник Б.Й. 33-ас

–   Царук Олена Миколаївна 31-з

 

Верхняцька

5

–   Витрибенько Євгеній Олександрович 21-сп

–   Кроник Станіслав Миколайович 21-сп

–   Кулик Максим Борисович 22-т

–   Лизун Оксана Вікторівна 52-ос

–   Лівий Андрій Юрійович 41-е

 

Заячківська

3

–   Сімінський Андрій Володимирович 22-ім

–   Палій Мар'яна Олександрівна 43-ф

–   Гребенюк Ніна Олександрівна 52-мм

 

Зорянська

1

–   Сомик Андрій Олександрович 21 - п

 

Івангородська, Муха Андрій Григорович

5

–   Безкоровайний Василь Володимирович 22-ім

–   Бричук Тетяна Іванівна 11-е

–   Нижник Наталія Валеріївна 52-мам

–   Боруля Інна Іванівна 52-ос

–   Гуць Альона Борисівна 52-ос

 

Малосевастянівська, Березюк Сергій Петрович

1

–   Волощук Наталія Вікторівна 52-зм

 

Орадівська, Кормільцева Надія Романівна

2

–   Гоменюк Віталій Іванович 52-мам

–   Томачук Іван Миколайович 41-м

 

Розсішківська,

Паламарчук Галина Миколаївна

4

–   Грищенко В.О. 23-ас

–   Лещенко Тетяна Валеріївна 44-ок

–   Криса Анастасія Станіславівна 21-е

–   Кузьменко Альона Миколаївна 31-м

–   Семенюк Юрій Петрович 42-м

 

Сидницька, Малярчук Петро Васильович

1

–   Чабанюк Олександр Леонідович 31-сп

 

Углуватська,

1

–   Перестюк Катерина Сергіївна 11-ф

 

Христинівська, Кулеша Володимир Борисович

2

–   Долженко Віта Олександрівна 11 – п

–   Прокопенко Анастасія Юріївна 12 - п

 

Шельпахівська, Обараз Віктор Сергійович

2

–   Маланіч Тетяна Василівна 32-т

–   Сотула Сергій Миколайович 41 - п

 

Шукайводська, Бобошко Ігор Віталійович

1

–   Колісніченко Олена Сергіївна 51 - п

 

Ягубецька, Андрущак Галина Василівна

1

–   Андрущак Владислав Володимирович 11-ф

Черкаський

Білозірська

1

–   Філіп Владислав Анатолійович 21-сп

 

Герасимівська

1

–   Заріцький Максим Ігорович 12 - п

 

Дубіївська сільська рада

1

–   Романенко Надія Станіславіна 32-о

 

Ібрх - Кутська

1

–   Хоруженко Інна Вікторівна 21- зр

 

Руссько Полянська

1

–   Кібкало Денис Романович 32 - п

 

Степанківська,

Клименко Володимир Андрійович

1

–   Копич В.І. 42-а

–   Копич Вікторія Іванівна 43- п

 

Хацька

2

–   Яцук Анастасія Володимирівна 31-сп

–   Ключка Богдан Миколайович 31 - п

 

Хутірська,

Гуриненко Андрій Оксентійович

2

–   Буркацька В.Г. 12-а

–   Компанієць Євгеній Валерійович 31-т

 

Яснозірська

1

–   Прокопенко Роман Васильович 31-лг

Чигиринський

Вершацька

Чубин Ніна Олексіївна

2

–   Потьомка Л.Г. 53-ам

–   Магда С.М. 11-а

 

Топилівська, Крамаренко Михайло Іванович

1

–   Ільченко Алла Іванівна 33 - п

Чорнобаївський

Васютинська

1

–   Танський Антон Миколайович 41-сп

 

Великі Канівці

1

–   Ткач Вадим Вікторович 22 - п

 

Красилівська

1

–   Бардик Володимир Володимирович 33 - п

 

Крутьківська

1

–   Ус Олег Васильович 22 - п

 

Лукашівська сільська рада

1

–   Дятченко Євгеній Олександрович 21-е

Шполянський

Іскренська, Остапчук Микола Іванович

2

–   Меркотан Віталій Олексагдрович 11 - п

–   Лебедович Наталія Сергіївна 42 - п

 

Лебединська,

Рудас Олексій Петрович

1

–   Березівський М.А. 23-ас

 

Матусівська, Голобородько Тетяна Григорівна

4

–   Седик Владислав Володимирович 31-е

–   Клименко Юлія Петрівна 12 - п

–   Мироненко Юлія Дмитрівна 12 - п

–   Черниш Віталій Іванович, 11 - ек

 

Мар’янівська,

Когут Василь Володимирович

5

–   Кравченко В.В. 31-а

–   Плосконос Аліна Юріївна 41-м

–   Пойда Владислав Віталійович 31-з

–   Кавун Вячеслав Анатолійович 51-зс

–   Півень Катерина Геннадіївна 42-м

 

Нечаєвська, Гладишко Микола Васильович

1

–   Ріпка Анатолій Олександрович 12-сп

 

Сигнаївська,

Ошовський Сергій Павлович

2

–   Семчак І.О. 34-ае

–   Марчук Наталія Олександрівна 12-т

–   Марченко Віталія Володимирівна 32-м

–   Кучковська Віталіна Миколаївнна 31-м

 

Топильнянська,

Барбаш Михайло Анатолійович

2

–   Кравченко Я.С. 31-а

–   Панасенко Олександр Михайлович 31-лг

 

Терешківська, Білецький Валерій Петрович

1

–   Дердуга Ігор Георгійович 31-лг

Переглядів - 6467

top