НКЦ "Інститут післядипломної освіти та дорадництва"

16.06.2017
Контакти
(04744) 3-44-63
3938732@gmail.com

НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» в Уманському національному університеті садівництва створений наказом Міністерства аграрної політики України від 11 листопада 2004 року № 415 на базі факультету підвищення кваліфікації.

Основні напрями діяльності НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Уманського національного університету садівництва:

  • підвищення кваліфікації фермерів, керівників і спеціалістів АПК;
  • підвищення кваліфікації лаборантів-технологів елеваторно-складських підприємств;
  • підвищення кваліфікації викладачів;
  • професійна підготовка сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників;
  • надання сільськогосподарських дорадчих послуг відповідно до виконання заходів цільової обласної програми „Село Черкащини – 2020”.

 

Підвищення кваліфікації фермерів, керівників і спеціалістів АПК

Підвищення кваліфікації здійснюється за щорічним замовленням Департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації.

 

Підвищення кваліфікації лаборантів-технологів елеваторно-складських підприємств

В НЦК «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» постійно проводиться робота з організації курсів підвищення кваліфікації лаборантів-технологів елеваторно-складських підприємств.

Підвищення кваліфікації викладачів

В НЦК «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» організовуються курси підвищення кваліфікації викладачів відокремлених структурних підрозділів Уманського НУС та інших навчальних закладів на кафедрах університету.

 

Професійна підготовка сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників

В НЦК «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» здійснюється підготовка сільськогосподарських дорадників, експертів-дорадників та членів регіональних кваліфікаційних комісій для Кіровоградської та Черкаської областей.

Наказом Мінагрополітики України № 675 від 30 листопада 2011 року Уманський національний університет садівництва визначений регіональним координатором з проведення кваліфікаційних іспитів для дорадників та експертів-дорадників Черкаської області.

 

Надання сільськогосподарських дорадчих послуг

Відповідно до виконання заходів цільової обласної програми «Село Черкащини - 2020» НЦК «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» за рік надається близько 2 тисяч дорадчих послуг з питань створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у сільській місцевості, можливостей отримання грантів на соціально-економічний розвиток села від проектів міжнародної технічної допомоги, урегулювання земельних і майнових відносин з власниками паїв, між орендарями і орендодавцями, порядку надання бюджетних дотацій фізичним особам за утримання і збереження молодняку ВРХ та за продану на забій худобу. НЦК «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» активно співпрацює з Черкаською обласною сільськогосподарською дорадчою службою у виконанні державної програми з надання соціально спрямованих дорадчих послуг сільськогосподарським товаровиробникам і сільському населенню у формі проведення обласних і районних семінарів.

 

Переглядів - 16957

top