Ефективні моделі управління в сучасних умовах: теорія і практика

До списку конференцій
квітень17

Кафедра економіки праці та менеджменту Кіровоградського національного технічного університету запрошує всіх бажаючих взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "ЕФЕКТИВНІ МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ В СУЧАСНИХ УМОВАХ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА", яка відбудеться 17 квітня 2015 року.

Для участі у конференції необхідно до 7 квітня 2015 року:

1. Заповнити електронну заявку для участі в конференції, на яку можна перейти за посилання on-line заявка

2. Надіслати оргкомітету тези доповіді

3. Сплатити вартість публікації з розрахунком 30 грн. за кожну сторінку. У випадку надсилання друкованих матеріалів конференції в мережах України додатково сплачується 20 грн. за комплект(програма+збірник тез+сертифікат учасника)

4. Реквізити для оплати :

Картка Приват банку 5168 7420 6223 7940

на ім`я Заярнюка Олексія Васильовича

5. Копія квитанції про оплату участі обов`язково надсилається на електронну адресу оргкомітету не пізніше визначеного у інформаційному листі терміну

Завантажити інформацію про конференцію